ZKI- Zimski ispitni rokovi ZKI

Napisao/la Marija Ćosić on .

Ispitni rokovi za predmete Zavoda za kemijsko inženjerstvo u zimskom ispitnom roku ak. god. 2023./24. nalaze se u Obavijestima Zavoda za kemijsko inženjerstvo, na poveznici: Zimski_ispitni_rokovi_23_24_web.pdf

PPT// Prijava završnog kolokvija iz laboratorijskih vježbi iz Tehnoloških operacija

Poštovane kolegice i kolege,

završni kolokvij iz laboratorijskih vježbi iz Tehnoloških operacija za studente Prehrambene tehnologije će se održati u terminu ispitnog roka (12.6. i 26.6. E402 od 14 sati)

Prijava za kolokvij je obavezna, a prijavljujete se ispunjavanjem obrasca: https://forms.gle/WpoUVTRVcWioVR7g7

Srdačno,

voditeljica vježbi: doc. dr. sc. A. Čelan

Test iz Prijenosa tvari i energije (9.12.20.)

Napisao/la Nenad Kuzmanić on .

Obavještavaju se studenti da su upute i raspored studenata po predavaonicama za teorijski test iz Prijenosa tvari i energije, koji će se održati 9.12.2020. (srijeda) u 17 sati, date u aplikaciji Microsoft Teamsa.
Prof.dr.sc. N. Kuzmanić

Rezultati ispita iz Mjerenja i vođenja procesa - dekanski rok

Napisao/la Antonija Čelan on .

Na ispitnom roku održanom 23.  rujna 2020. godine - nitko nije ostvario minimalno potreban broj bodova za prolaz.

Predmetni nastavnik:
A. Celan

Mjerenje i vođenje procesa // 2.god PKT-KI

Napisao/la Antonija Čelan on .

Obavještavaju se studenti 2. godine PKT-KI da će predavanja iz kolegija Mjerenje i vođenje procesa započeti 5. ožujka 2020. prema rasporedu.

Predmetni nastavnik:
Dr. sc. Antonija Čelan, poslijedoktorandica

Rezultati ispita iz PTE // 24.2.2020.

Napisao/la Antonija Čelan on .

Obavještavaju se studenti da su rezultati pismenog dijela ispita te raspored usmenih ispita iz predmeta Prijenos tvari i energije objavljeni na internim stranicama Zavoda za kemijsko inženjerstvo (pod Prijenos tvari i energije).

Prof. dr. sc. Nenad Kuzmanić