FOSTER - predavanje i radionica "Otvorena znanost"

Napisao/la Jadranka Vučak on .

29. i 30. rujna 2014. Sveučilišna knjižnica u Splitu organizira predavanje  knjižničara iz Instituta Ruđer Bošković pod nazivom Otvorena znanost - sve o otvorenom pristupu informacijama
u znanosti i novim trendovima u znanstvenoj komunikaciji.
Predavanje se održava u sklopu projekta FOSTER (Faciliate Open Science Training for European Research).
Predavanje je namijenjeno je znanstvenicima, mladim istraživačima, urednicima časopisa, kreatorima znanstvene politike Sveučilišta, knjižničarima, studentima i ostalim zainteresiranim sudionicima. Predavanja će održati dr. sc. Jadranka Stojanovski, Bojan Macan, prof. i Alen Vodopijevec, prof..
 Sudjelovanje je potrebno prijaviti, ovisno o zainteresiranoj pripadajućoj skupini: prijava za znanstvenike, mlade istraživače i studente ili prijava za knjižničare, urednike znanstvenih časopisa i kreatore znanstvene politike.