Panel rasprava „Europski studenti budućnosti“

Ovim putem pozivamo Vas na sudjelovanje na panel raspravi „Europski studenti budućnosti“ koja će se održati 11. ožujka 2022. godine putem platforme Zoom kao doprinos „Konferenciji o budućnosti Europe“.
Cilj događanja je unaprijediti informiranost o prednostima koje dugoročna i strukturirana suradnja visokih učilišta iz Europske unije pruža studentima, nastavnicima i lokalnoj zajednici.
Uspostavljanjem konstruktivnog dijaloga između korisnika i dionika u sustavu visokog obrazovanja utvrditi će se izazovi kako bi visoko obrazovanje bilo inovativnije, inkluzivnije i relevantnije za tržište rada.
Događaj je namijenjen studentima i osoblju visokih učilišta kao i široj javnosti.
Za sudjelovanje na Konferenciji možete se prijaviti na poveznici niže, najkasnije do 10. ožujka u 10.00 sati.
Poveznica za pristupanje platformi bit će poslana dan prije događanja.
                                                                                            Ministartvo znanosti i obrazovanja