Oglasna ploča (izv.prof.dr.sc. Ladislav Vrsalović)

Obavijest terenska nastava_Konstrukcijski materijali i Konstrukcijski materijali i zaštita

TERENSKA NASTAVA - posjeta studenata Institutu građevinarstva Hrvatske (IGH) ispostava Split

Poštovani studenti,

obavještavam vas da je dogovorena posjeta Institutu građevinarstva Hrvatske (IGH) za studente III. godine preddiplomskog studija (37 studenta) koji slušaju predmet Konstrukcijski materijali i Konstrukcijski materijali i zaštita. Posjeta će se realizirati u ponedjeljak 13. 1. 2019. u 13:15 h, u terminu predavanja iz navedenog predmeta. Studenti bi trebali doći ispred donjeg ulaza u laboratorije IGH kraj metalne kapije koja je prikazana na slici 5-10 minuta prije samog ulaska.

Posjeta će trajati cca. sat vremena a nakon posjete se vraćamo na fakultet na drugi sat predavanja.

IGH

Predmetni nastavnik i voditelj vježbi:

prof. dr. sc. Ladislav Vrsalović