Oglasna ploča (izv.prof.dr.sc. Ladislav Vrsalović)

Obavijest terenska nastava_Metalni konstrukcijski materijali

OBAVIJEST
Obavještavaju se studenti II. godine Stručnog studija Zaštita i oporaba materijala (10 studenata) koji slušaju predmet Metalni konstrukcijski materijali ida je dogovorena terenska nastava u Brodograđevnoj industriji Split. U okviru posjete studenti će vidjeli pripremu čeličnih limova, Laboratorij za zavarivanje, Laboratorij za nedestruktivna ispitivanja (NDT), Laboratorij za mehanička ispitivanja materijala i kemijski laboratorij. Ova posjeta predviđena je planom terenske nastave iz navedenog predmeta. Posjeta je dogovorena u srijedu 22. 1. 2019. u 9:00 h. Studenti bi trebali doći do glavne kapije Brodogradilišta (100 m lijevo od trgovačkog centra Joker – ispod autobusne stanice kraj koje budu parkirani motori – vidi sliku) u 8.50 h jer u 9.00 h ulazimo u Brodogradilište i svi koji ne budu do tada došli neće više moći ući.
Studenti trebaju sa sobom imati osobne iskaznice.
11 B

Prof. dr. sc. Ladislav Vrsalović