Raspored grupa vježbi i početak vježbi iz kolegija "Opća i anorganska kemija" za studente Preddiplomskog stručnog studija "Zaštita i oporaba materijala"_NOVO

KEMIJSKO TEHNOLOŠKI FAKULTET
ZAVOD ZA OPĆU I ANORGANSKU KEMIJU
STRUČNI STUDIJ – Zaštita i oporaba materijala

Raspored grupa vježbi iz kolegija "Opća i anorganska kemija" za studente Preddiplomskog stručnog studija "Zaštita i oporaba materijala"

Grupa StS1 505

Brigita

Tomić

Ivana Uremović

Vježbe počinju u ponedjeljak, 16. 10. 2017. u laboratorijima 505 I 506 (6. KAT)

Grupa StS1 s početkom u 11:00 sati.

Grupa StS2 s početkom u 11:00 sati.

Na vježbe svaki student treba donijeti: zaštitni mantil, skripta za vježbe, veliku bilježnicu umotanu u bijeli papir, milimetarski papir, zaštitne naočale, šibice, deterdžent za pranje posuđa, krpu za brisanje posuđa, papirnate ručnike, škare i kalkulator.

Za prvu vježbu svaki student treba donijeti hamer papir veličine A4.

Skripta ("Opća kemija" i "Anorganska kemija") iz vježbi se može pronaći na:

DATUM ODRŽAVANJA VJEŽBE

Gradivo vježbi iz dijela "Opća kemija":

Vježba 1 do 38 stranice                                                      16. 10. 2017.

Vježba 2 od 38 do 49 stranice                                          30.10. 2017.

Vježba 3 od 49 do 61 stranice.                                          20.11.2017.

Vježba 4 od 61 do 67 stranice                                            11.12.2017.

Gradivo vježbi iz dijela "Anorganska kemija":

Vježba 5 i 6 od 10 do 39 stranice                                      8.1.2018.

Vježba 7 od 40 do 58 stranice                                           15.1.2018.

Studenti su dužni kolokvirati građu svake vježbe, kao uvjet pristupanju samom izvođenju vježbi. Termin kolokvija za prvu vježbu je prije održavanja same vježbe.

U Splitu, 12. 10. 2017.