Drugi parcijalni test iz Anorganske kemije i Anorganske kemije 1
Drugi parcijalni test iz Anorganske kemije i Anorganske kemije 1 održati će se 23. 6. 2020. godine prema sljedećem rasporedu
Prije ulaska u predavaonicu ISKLJUČITI mobilni uređaj – upotreba mobitela tijekom testa/ispita strogo je zabranjena.
Student smije na mjestu gdje piše imati samo pribor za pisanje.
Molimo sve studente da dođu ispred predavaonice 15 minuta prije početka parcijalnog testa.
PK - preddiplomski studij kemije
PPT - preddiplomski studij prehrambene tehnologije
PKT – KI preddiplomski studij kemijskog inženjerstva
PKT – ZO preddiplomski studij zaštite okoliša
Termini pisanja parcijalnog testa i raspored po predavaonicama:
Predavaonica E 402 |
23. 6. 2020. U 14:15 |
PKT – KI |
|
|
|
Klara Arar |
Nela Jakešević |
Dora Barbarić |
Gabrijela Jakovljević |
Iva Barišić |
Kristina Jurlina |
Mirna Barišić |
Zrinka Klarić |
Anđelka Begić |
Chiara Klisović |
Laura Bisaku |
Maja Knezović |
Anamarija Botić |
Ana Kondža |
Marta Bralić |
Božena Kordić |
Petar Buble |
Iva Kordić |
Gabrijela Bušić |
Nina Košta |
Mislav Ćorić |
Ivana Kuliš |
Matija Dević |
Magdalena Laić |
Antea Duvnjak |
Antonia Leko |
Lea Hibler |
Mirela Lušić |
Tea Horvatović |
Kristina Maršić |
Antea Ivančević |
Ines Mišetić |
|
|
Predavaonica F 402 |
23. 6. 2020. U 14:15 |
PKT-KI i PKT – ZO |
|
|
|
Manal Naser Eddin |
Barbara Bašić |
Matea Nižić |
Rozarija Dora Bojić |
Iva Ostrički |
Mihaela Brnadić |
Tea Pašalić |
Karla Galov |
Iva Pavić |
Petra Ključarić |
Anđela Plavčić |
Matea Martić |
Maja Podrug |
Ana-Marija Mikulandra |
Nikolina Prlić |
Iva Prančić |
Karla Rudan |
Dona Radović |
Lora Samodol |
Nives Roso |
Tina Smoljan |
Maja Saša |
Ana Katarina Šolić |
Patricia Topić |
Mara Šutalo |
Anđela Vujević |
Dijana Topić |
Lucija Žilić |
Maris Vatović |
|
Ivana Vlaić |
|
Željka Vučemilović |
|
Ivana Vukšić |
|
Predavaonica E 402 |
23. 6. 2020. U 17:15 |
PPT |
|
|
|
Luciana Balać |
Ema Milišić |
Petra Bašić |
Ivan Mula |
Juliana Bošnjak |
Janja Paić |
Neda Čorić |
Petra Pavić |
Ivona Ćorić |
Lorena Pranjković |
Ena Džidara |
Ivana Raič |
Jelena Grbeša |
Petar Rančev |
Jelena Grubeša |
Josipa Sabljo |
Antonela Grubišić |
Jona Simunić |
Valentina Knežević |
Ivana Spajić |
Nikolina Krivić |
Marija Spajić |
Leo Lakić Vujasin |
Antonio Šeparović |
Martina Lišnić |
Ela Škare |
Lucija Marović |
Mia Spanjol-Šimunelić |
Iva Marušić |
Nensi Žurić |
Predavaonica F 402 |
23. 6. 2020. U 17:15 |
PK |
|
|
|
Dorja Boras |
Jure Mrvelj |
Bruna Delaš |
Lucija Peran |
Jelena Galić |
Julija Perić |
Ivana Grgić |
Marin Puljak |
Branimir Gruica |
Barbara Radonić |
Marijeta Hajdin |
Sara Relić |
Marijana Jažić |
Ana Rogošić |
Josip Knezović |
Marita Rubić |
Ana Lončar |
Dorothy Šimotić |
Matea Maglić |
Antonija Tokić |
Marija Marijanović |
Ante Vranjić |
Marijana Medved |
Mira Vukičević |
Ivana Mladin |
Petra Zelić |