Nadoknada vježbi iz Anorganske kemije i Anorganske kemije I

on .

Nadoknada za vježbe iz Anorganske kemije i Anorganske kemije I za studente:  

Preddiplomskog studija kemijske tehnologije, 
Preddiplomskog  studija  prehrambene  tehnologije 
Preddiplomskog  studija  kemije 
održati  će   prema slijedećem rasporedu:
Vježba 1 (prema sadržaju skripta vježbe 1 i 2):

Ponedjeljak  7. 6. 2021.     8:00  Laboratorij 506

Vježba 2  (prema sadržaju skripta vježba 3):

Srijeda  9. 6. 2021.     8:00   Laboratorij  505  i  506   za studente PPT I ZO

Četvrtak  10. 6. 2021.     15:00   Laboratorij  505  i  506   za studente PK I KI

Vježba 3  (prema sadržaju skripta vježba 4 i 5):

Ponedjeljak  7. 6. 2021.     8:00  Laboratorij 505

Vježba 4  (prema sadržaju skripta vježba 6 i 7):

Utorak  8. 6. 2021.     15:00   Laboratorij 505      

Vježba razlikovna za PK (prema sadržaju u skripta vježba 8 i 9):

Utorak  8. 6. 2021.     15:00   Laboratorij 506    

 
Kolokvij će se održati neposredno prije izvođenja  vježbe u prostorijama Zavoda za opću i anorgansku kemiju.

 

Popis studenata za nadoknadu:

Vježba 1 (prema sadržaju skripta vježbe 1 i 2)   

Ponedjeljak  7. 6. 2021.     8:00 Laboratorij   505       

Ime i prezime

Smjer

Kolokvij

Bekan Ema

PK-A

 

Brzica Karla

PPT/ZO

 

Berket-Bakota Nikolina

PPT

 

Škugor Gabrijela

KI

 

Vježba 3  (prema sadržaju skripta vježba 4 i 5)  

Ponedjeljak  7. 6. 2021.     8:00 Laboratorij   506      

Ime i prezime

Smjer

Kolokvij

Bujačić Sara

KI

 

Čolak  Lucija

PPT

 

 

Vježba 4  (prema sadržaju skripta vježba 6 i 7)

Utorak  8. 6. 2021.     15:00   Laboratorij 505      

Ime i prezime

Smjer

Kolokvij

Kostović Sara

PPT

 

Cvitanović Barbara

PK-A

 

Lozančić Lea

PK-A

 

Ivana Stanić

PPT

 

Uvodić Martina

KI

 

Vježba razlikovna za PK (prema sadržaju u skripta vježba 8 i 9)

Utorak  8. 6. 2021.     15:00   Laboratorij   506       

Ime i prezime

Smjer

Kolokvij

Petra Ključarić

PK stari

 

Kristina Jurlina

PK stari

 

Miloloža

PK stari

 

 

 

 

Vježba 2  (prema sadržaju skripta vježba 3)

Srijeda  9. 6. 2021.     8:00   Laboratorij 505  i  506     za PPT

Ime i prezime

Smjer

Kolokvij

Karamatić Lucija

PPT

 

Kostović Sara

PPT

 

Obadić Ivana

PPT

 

Papić Jelena

PPT

 

Mileusnić Nikolina

PPT

 

 

Vježba 2  (prema sadržaju skripta vježba 3)

Četvrtak  10. 6. 2021.     15:00   Laboratorij 505  i  506    PK I KI

Ime i prezime

Smjer

Kolokvij

Perković Ana

PK-B

 

Tokić Barbara

PK-B

 

Grmoja Ana Maria

KI

 

Ivanišević Nika

KI

 

Tabaković Irena

KI

 

Jurišić Anamarija

KI

 

Kuman Barbara

KI

 

Pivalica Laura

KI

 

Mitrović Tamara

KI