Oglasna ploča (izv.prof.dr.sc. Matko Erceg)

Obavijet studentima koji su zadovoljili kontinuiranu provjeru znanja iz predmeta KATALIZA, POLIMERIZACIJSKI PROCESI i PRERADA PLASTIKE I GUME

Napisao/la Matko Erceg on .

Još jednom se pozivaju i obavještavaju studenti koji su položili ispit iz predmeta KATALIZA, POLIMERIZACIJSKI PROCESI i PRERADA PLASTIKE I GUME putem kontinuirane provjere znanja da dodatno NE PRIJAVLJUJU ispit za redovite ispitne rokove, jer su to već učinili prijavom na kontiuniranu provjeru znanja.  Oni koji su to učinili trebaju ODJAVITI ispit (trenutno iz KATALIZE: M. Plavčić, K. Rajić-Mišković, A. Pažin; iz POLIMERZACIJSKIH PROCESA: A. Stoilova, I. Ćurić, I. Matenda, D. Barbir, J. Varešković; iz PRERADE PLASTIKE I GUME: J. Grbavac). Na redovite ispitne rokove trebaju se prijavljivati samo studenti koji nisu zadovoljili kontinuiranu provjeru znanja. Još jednom se pozivaju studenti da slušaju upute i čitaju obavijesti.

U Splitu, 17. 6. 2015.                                                  Predmetni nastavnik: Izv. prof. dr. sc. Matko Erceg