Konzultacije

Konzultacije:

prof. dr. sc. Maja Kliškić                            SRIJEDA 11:00 -13:00

prof. dr. sc. Senka Gudić                          SRIJEDA 10:00 - 12:00

izv. prof. dr. sc. Ladislav Vrsalović          ČETVRATAK 10:00 - 12:00

doc. dr. sc. Ivana Smoljko                         SRIJEDA 11:00 - 13:00

ispitni rokovi

Studiji po Bolonjskom procesu

Predmet

veljača

lipanj/srpanj

rujan

I

II

III

IV

I

II

III

IV

I

II

III

IV

Preddiplomski studij:

Konstrukcijski materijali

02.02.

09.02.

16.02.

23.02.

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Elektrokemija

-

-

-

-

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Kemijski izvori struje

-

-

-

-

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Galvanotehnika

-

-

-

-

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Korozija i zaštita materijala

-

-

-

-

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Stručni studij:

Elektrokemijsko inženjerstvo

02.02.

09.02.

16.02.

23.02.

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Korozija i zaštita materijala

02.02.

09.02.

16.02.

23.02.

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Izravna pretvorba energije

-

-

-

-

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Procesi galvanotehnike

-

-

-

-

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Kruti otpad i oporaba

-

-

-

-

15.06.

29.06.

06.07.

13.07.

02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

"Stari" studij

studeni/siječanj/veljača

travanj/lipanj/srpanj

rujan

Konst. materijali i zaštita

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Elektrokemija

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Primijenjena elektrokemija

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Elektrokemijsko inženjerstvo

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Tehnologija površinske zaštite

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Izravna pretvorba energije

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Procesi galvanotehnike

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Elektrokemijska zaštita metalnih konstrukcija u pomorstvu

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Elektrokemijske metode i njihova primjena

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Inhibitori korozije

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.

Kruti otpad i recikliranje

18.11.

26.01.

09.02.

23.02.

30.03.

15.06.

29.06.

13.07.

09.09.

23.09.