[Warning: Server failed to set locale to 'hr_HR.UTF-8']
KTF-Split
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
March 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2017 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
1
08:00~10:00 Matematika II - kolokvij
2
3
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
12:00~14:00 Vježbe iz elektrokemije - kolokvij
4
08:00~10:00 Seminar iz Matematike 2 1_PK, 1_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 Seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 Seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
13:00~15:00 Opća biokemija- Farmacija ispit
5
08:00~09:00 Biokemija 2_PPT
09:00~10:00 Seminar iz Biokemije 2_PPT
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~15:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT-KI
17:00~18:00 Seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT-KI
6
08:00~10:00 Metode odvajanja i specijacija 2_DK_OKB
10:00~11:00 Seminar iz Metoda odvajanja i specijacije 2_DK_OKB
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 Seminar iz Organske kemije 2 2_PK
14:00~16:00 Vježbe iz elektrokemije - kolokvij
7
08:00~10:00 Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Osnova biotehnologije 3_PKT_ZO
11:00~12:00 Seminar iz Kemije u farmakologiji
12:00~14:00 Fizika II- test
8
9
10
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
11
08:00~10:00 Seminar iz Matematike 2 1_PK, 1_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 Seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 Seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
13:00~15:00 Fizikalna kemija
12
08:00~09:00 Biokemija 2_PPT
09:00~10:00 Seminar iz Biokemije 2_PPT
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~15:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT-KI
17:00~18:00 Seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT-KI
13
08:00~10:00 Metode odvajanja i specijacija 2_DK_OKB
10:00~11:00 Seminar iz Metoda odvajanja i specijacije 2_DK_OKB
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 Seminar iz Organske kemije 2 2_PK
14
08:00~10:00 Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Osnova biotehnologije 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
13:00~14:00 Seminar iz Održivih tehnologija i razvoja 1_DKT_ZO
15
16
17
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
18
08:00~10:00 Seminar iz Matematike 2 1_PK, 1_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 Seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 Seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
19
08:00~09:00 Biokemija 2_PPT
09:00~10:00 Seminar iz Biokemije 2_PPT
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~15:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT-KI
17:00~18:00 Seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT-KI
20
08:00~10:00 Metode odvajanja i specijacija 2_DK_OKB
10:00~11:00 Seminar iz Metoda odvajanja i specijacije 2_DK_OKB
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 Seminar iz Organske kemije 2 2_PK
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije
21
08:00~10:00 Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Osnova biotehnologije 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
13:00~14:00 Seminar iz Održivih tehnologija i razvoja 1_DKT_ZO
22
23
24
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
25
08:00~10:00 Seminar iz Matematike 2 1_PK, 1_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 Seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 Seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
26
08:00~14:00 Dani otvorenih vrata
15:00~17:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT-KI
17:00~18:00 Seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT-KI
27
08:00~10:00 Metode odvajanja i specijacija 2_DK_OKB
10:00~11:00 Seminar iz Metoda odvajanja i specijacije 2_DK_OKB
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 Dani otvorenih vrata
28
08:00~10:00 Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Osnova biotehnologije 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
13:00~14:00 Seminar iz Održivih tehnologija i razvoja 1_DKT_ZO
29
30
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Apr 11
|
Apr 12
|
Apr 13
|
Apr 14
|
Apr 15
|
Apr 16
|
[
Apr 17
]
|
Apr 18
|
Apr 19
|
Apr 20
|
Apr 21
|
Apr 22
|
Apr 23
|
Apr 24
Prikaži tjedan:
Mar 20
|
Mar 27
|
Apr 03
|
Apr 10
|
[
Apr 17
]
|
Apr 24
|
May 01
|
May 08
|
May 15
Prikaži mjesec:
Feb 2017
|
Mar 2017
|
[
Apr 2017
]
|
May 2017
|
Jun 2017
|
Jul 2017
|
Aug 2017
|
Sep 2017
|
Oct 2017