[Warning: Server failed to set locale to 'hr_HR.UTF-8']
KTF-Split
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
December 2016
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
January 2017 - KTF - E401
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
1
2
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
3
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Korozija i zaštita materijala 2st_ZOM, 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
4
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PKT_KI
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~17:00 Ambalaža 3st_PT, 3st_KTM
5
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Sigurnost pri radu 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Industrijske otpadne vode 3st_KTM
16:00~17:00 seminar Industrijske otpadne vode 3st_KTM
17:00~====> seminar iz Matematike 1 1_PKT_KI-B
6
08:00~10:00 Karakterizacija polimera 2_DKT_M
10:00~12:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
12:00~14:00 Voda u industriji 3st_PT
14:00~15:00 seminar Voda u industriji 3st_PT
7
8
9
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
10
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Korozija i zaštita materijala 2st_ZOM, 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
11
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PKT_KI
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~17:00 Ambalaža 3st_PT, 3st_KTM
17:00~====> Matematika_Seminar
12
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Sigurnost pri radu 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Industrijske otpadne vode 3st_KTM
16:00~17:00 seminar Industrijske otpadne vode 3st_KTM
17:00~====> seminar iz Matematike 1 1_PKT_KI-B
13
08:00~10:00 Karakterizacija polimera 2_DKT_M
10:00~12:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
12:00~14:00 Voda u industriji 3st_PT
14:00~15:00 seminar Voda u industriji 3st_PT
14
15
16
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
17
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Korozija i zaštita materijala 2st_ZOM, 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
18
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PKT_KI
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~17:00 Ambalaža 3st_PT, 3st_KTM
17:00~====> Matematika_Seminar
19
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Sigurnost pri radu 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Industrijske otpadne vode 3st_KTM
16:00~17:00 seminar Industrijske otpadne vode 3st_KTM
17:00~====> seminar iz Matematike 1 1_PKT_KI-B
20
08:00~10:00 Karakterizacija polimera 2_DKT_M
10:00~12:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
12:00~14:00 Voda u industriji 3st_PT
14:00~15:00 seminar Voda u industriji 3st_PT
21
09:00~11:00 prof. dr. sc. M.Trgo
22
23
08:00~10:00 Organske kemija I - Farmacija (kolokvij)
10:00~12:00 Fizika I - kolokvij
24
25
26
08:00~10:00 Matematika Ispiti
10:00~12:00 Fizika I - kolokvij
27
10:00~12:00 Mikrobiologija hrane (Maravić)
12:00~14:00 Zavod za organsku kemiju- ispiti
28
11:00~13:00 Glazbena sekcija KTF-a
29
30
12:00~14:00 Primjena računala - ispit
31
09:00~11:00 Opća biologija
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Jan 04
|
Jan 05
|
Jan 06
|
Jan 07
|
Jan 08
|
Jan 09
|
[
Jan 10
]
|
Jan 11
|
Jan 12
|
Jan 13
|
Jan 14
|
Jan 15
|
Jan 16
|
Jan 17
Prikaži tjedan:
Dec 12
|
Dec 19
|
Dec 26
|
Jan 02
|
[
Jan 09
]
|
Jan 16
|
Jan 23
|
Jan 30
|
Feb 06
Prikaži mjesec:
Nov 2016
|
Dec 2016
|
[
Jan 2017
]
|
Feb 2017
|
Mar 2017
|
Apr 2017
|
May 2017
|
Jun 2017
|
Jul 2017