[Warning: Server failed to set locale to 'hr_HR.UTF-8']
KTF-Split
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
February 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
March 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
March 2017 - KTF - C611
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
1
08:00~10:00 Materijali u graditeljstvu 2st_ZOM
10:00~12:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
15:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
2
08:00~10:00 Tehnologija i prerada aluminija 2st-KTM
10:00~12:00 Procesi organske industrije 2st-KTM
15:00~16:00 Seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
16:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_ZO
3
08:00~10:00 Tehnologija mlijeka i mliječnih proizvoda 2st_PT
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM, 2st_KTM
4
5
6
08:00~10:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO
10:00~11:00 Seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Osnove znanosti o hrani 2st_PT
7
08:00~11:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT_M
12:00~14:00 Prerada grožđa 2st_PT
14:00~15:00 Vježbe iz Prerade grožđa 2st_PT
8
08:00~10:00 Materijali u graditeljstvu 2st_ZOM
10:00~12:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
15:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
9
08:00~10:00 Tehnologija i prerada aluminija 2st-KTM
10:00~12:00 Procesi organske industrije 2st-KTM
15:00~16:00 Seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
16:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_ZO
10
08:00~10:00 Tehnologija mlijeka i mliječnih proizvoda 2st_PT
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM, 2st_KTM
11
12
13
08:00~10:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO
10:00~11:00 Seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Osnove znanosti o hrani 2st_PT
14
08:00~11:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT_M
12:00~14:00 Prerada grožđa 2st_PT
14:00~15:00 Vježbe iz Prerade grožđa 2st_PT
15
08:00~10:00 Materijali u graditeljstvu 2st_ZOM
10:00~12:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
12:00~15:00 dr. sc. Antonija Čelan
15:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
16
08:00~10:00 Tehnologija i prerada aluminija 2st-KTM
10:00~12:00 Procesi organske industrije 2st-KTM
15:00~16:00 Seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
16:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_ZO
17
08:00~10:00 Tehnologija mlijeka i mliječnih proizvoda 2st_PT
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM, 2st_KTM
18
19
20
08:00~10:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO
10:00~11:00 Seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Osnove znanosti o hrani 2st_PT
21
08:00~11:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT_M
12:00~14:00 Prerada grožđa 2st_PT
14:00~15:00 Vježbe iz Prerade grožđa 2st_PT
22
08:00~10:00 Materijali u graditeljstvu 2st_ZOM
10:00~12:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
12:00~15:00 dr. sc. Antonija Čelan
15:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
23
08:00~10:00 Tehnologija i prerada aluminija 2st-KTM
10:00~12:00 Procesi organske industrije 2st-KTM
15:00~16:00 Seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
16:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_ZO
24
08:00~10:00 Tehnologija mlijeka i mliječnih proizvoda 2st_PT
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM, 2st_KTM
25
26
27
08:00~10:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO
10:00~11:00 Seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Osnove znanosti o hrani 2st_PT
28
08:00~11:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT_M
12:00~14:00 Prerada grožđa 2st_PT
14:00~15:00 Vježbe iz Prerade grožđa 2st_PT
29
08:00~10:00 Materijali u graditeljstvu 2st_ZOM
10:00~12:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
15:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
30
08:00~10:00 Tehnologija i prerada aluminija 2st-KTM
10:00~12:00 Procesi organske industrije 2st-KTM
15:00~16:00 Seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
16:00~19:00 Vježbe iz Kemijskih reaktora 1_DKT_ZO
31
08:00~10:00 Tehnologija mlijeka i mliječnih proizvoda 2st_PT
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM, 2st_KTM
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Mar 20
|
Mar 21
|
Mar 22
|
Mar 23
|
Mar 24
|
Mar 25
|
[
Mar 26
]
|
Mar 27
|
Mar 28
|
Mar 29
|
Mar 30
|
Mar 31
|
Apr 01
|
Apr 02
Prikaži tjedan:
Feb 20
|
Feb 27
|
Mar 06
|
Mar 13
|
[
Mar 20
]
|
Mar 27
|
Apr 03
|
Apr 10
|
Apr 17
Prikaži mjesec:
Jan 2017
|
Feb 2017
|
[
Mar 2017
]
|
Apr 2017
|
May 2017
|
Jun 2017
|
Jul 2017
|
Aug 2017
|
Sep 2017