[Warning: Server failed to set locale to 'hr_HR.UTF-8']
KTF-Split
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
April 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
June 2017
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2017 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
1
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
2
08:00~10:00 Seminar iz Matematike 2 1_PK, 1_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 Seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 Seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
3
08:00~09:00 Biokemija 2_PPT
09:00~10:00 Seminar iz Biokemije 2_PPT
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~15:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT-KI
17:00~18:00 Seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT-KI
4
08:00~10:00 Metode odvajanja i specijacija 2_DK_OKB
10:00~11:00 Seminar iz Metoda odvajanja i specijacije 2_DK_OKB
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 Seminar iz Organske kemije 2 2_PK
15:00~17:00 Izv. prof. dr. sc. R. Tomaš
5
08:00~10:00 Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Osnova biotehnologije 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
13:00~14:00 Seminar iz Održivih tehnologija i razvoja 1_DKT_ZO
6
7
8
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
9
08:00~10:00 Seminar iz Matematike 2 1_PK, 1_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 Seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 Seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
10
08:00~09:00 Biokemija 2_PPT
09:00~10:00 Seminar iz Biokemije 2_PPT
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~15:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT-KI
17:00~18:00 Seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT-KI
11
08:00~10:00 Matematika - parcijalni test
10:00~11:00 Seminar iz Metoda odvajanja i specijacije 2_DK_OKB
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 Seminar iz Organske kemije 2 2_PK
12
08:00~10:00 Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Osnova biotehnologije 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
13:00~14:00 Seminar iz Održivih tehnologija i razvoja 1_DKT_ZO
13
08:00~10:00 Matematika II - kolokvij
14
15
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
16
08:00~10:00 Seminar iz Matematike 2 1_PK, 1_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 Seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 Seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
17
08:00~09:00 Biokemija 2_PPT
09:00~10:00 Seminar iz Biokemije 2_PPT
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~15:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT-KI
17:00~18:00 Seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT-KI
18
08:00~10:00 Metode odvajanja i specijacija 2_DK_OKB
10:00~11:00 Seminar iz Metoda odvajanja i specijacije 2_DK_OKB
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 Seminar iz Organske kemije 2 2_PK
19
08:00~10:00 Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Osnova biotehnologije 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
13:00~14:00 Seminar iz Održivih tehnologija i razvoja 1_DKT_ZO
14:00~15:00 Zavod za organsku tehnologiju
20
21
22
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
23
08:00~10:00 Seminar iz Matematike 2 1_PK, 1_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 Seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 Seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
24
08:00~09:00 Biokemija 2_PPT
09:00~10:00 Seminar iz Biokemije 2_PPT
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~15:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT-KI
17:00~18:00 Seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT-KI
25
08:00~10:00 Metode odvajanja i specijacija 2_DK_OKB
10:00~11:00 Seminar iz Metoda odvajanja i specijacije 2_DK_OKB
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 Seminar iz Organske kemije 2 2_PK
26
08:00~10:00 Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Osnova biotehnologije 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
13:00~14:00 Seminar iz Održivih tehnologija i razvoja 1_DKT_ZO
27
28
29
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
30
08:00~10:00 Seminar iz Matematike 2 1_PK, 1_PKT_ZO
10:00~11:00 Seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 Seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 Seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
31
08:00~09:00 Biokemija 2_PPT
09:00~10:00 Seminar iz Biokemije 2_PPT
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~15:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT-KI
17:00~18:00 Seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT-KI
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Apr 28
|
Apr 29
|
Apr 30
|
May 01
|
May 02
|
May 03
|
[
May 04
]
|
May 05
|
May 06
|
May 07
|
May 08
|
May 09
|
May 10
|
May 11
Prikaži tjedan:
Apr 03
|
Apr 10
|
Apr 17
|
Apr 24
|
[
May 01
]
|
May 08
|
May 15
|
May 22
|
May 29
Prikaži mjesec:
Mar 2017
|
Apr 2017
|
[
May 2017
]
|
Jun 2017
|
Jul 2017
|
Aug 2017
|
Sep 2017
|
Oct 2017
|
Nov 2017