Obavijest za studente o radu Knjižnice od 20.4. 2020.

Napisao/la Jadranka Vučak on .

Dragi studenti,
Počevši od 20. 04. 2020. Knjižnica KTF-a omogućuje posudbu i vraćanje literature svaki utorak i četvrtak od 8 do 12 sati. Kako bi se poštivale mjere zaštite i sigurnosti, te socijalne distance svi studenti koji žele posuditi/vratiti literaturu trebaju se dogovoriti s djelatnicama Knjižnice isključivo putem e-maila: knjiznica@ktf-split.hr.

Svaki zahtjev bit će odmah obrađen u navedenim danima, te će student dobiti sve potrebne povratne informacije uključujući  termin i točno mjesto preuzimanaj/vraćanja literature.

Studenti u mailu obvezatno trebaju navesti točan naslov koji žele posuditi/vratiti, navesti svoje puno ime i prezime, kao i broj indeksa, te mobitela za kontakt.

Kako bi se ispoštovale mjere sigurnosti, prilikom ulaska na Fakultet, preporuča se zaštitna oprema (maske i rukavice).

Nadamo se da se uskoro vidimo u uobičajenim okolnostima!
Hvala i pozdrav,

Vaša Knjižnica