Ovid: slobodan pristup odabranim e-izvorima u studenome 2019.

Visible Body Human Anatomy Atlas baza podataka je obrazovni alat koji sadrži informacije i interaktivne vizualne prikaze o ljudskom tijelu koje je izradio tim medicinskih ilustratora, stručnjaka za biomedicinsku vizualizaciju i animatora iz Udruge medicinskih ilustratora (Association of Medical Illustrators). Značajke ove baze uključuju 3D ilustracije i kratke animacije koje pokrivaju temeljnu fiziologiju, mogućnost zumiranja, pomicanja, rotiranja i seciranja 3D modela i druge zanimljive značajke.

Northern Light Life Sciences Conference Abstracts baza podataka obuhvaća tzv. sivu literaturu pogodnu za znanstvene istraživače u farmaceutskim i biotehnološkim tvrtkama

Radionica: IEEE Xplore o znanstvenom publiciranju - 15. 10. 2019.

Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) u suradnji sa Sveučilišnom knjižnicom u Splitu organizira autorsku radionicu “How to get published in an IEEE journal or conference paper?