Obavijest za 8. mjesec 2017.

Knjižnica će biti zatvorena od 1. do 22. 8.

ProQuest Ebook central - probni pristup

Izdavač ProQuest za Sveučilište u Splitu otvorio je probni pristup na svoju platformu Ebook Central  - multidisplinarnu zbirku s više od 142.000 knjiga koje je moguće pretraživati i čitati. Ukoliko se određeni sadržaj želi preuzeti/ispisati, potrebno je kreirati korisnički račun unutar IP raspona matične institucije, kako bi se platformu moglo neometano koristiti i putem udaljenog pristupa. Pristup je otvoren do konca lipnja 2017. godine.
Poveznica i dodatne informacije: OVDJE.

HSTalks video predavanja - probni pristup

Izdavač HSTalks je za Sveučilište u Splitu otvorio probni pristup na svoje zbirke The Biomedical & Life Sciences Collection i The Business & Management Collection  do 31. svibnja 2017. Pristup je reguliran putem IP adresa svake ustanove na poveznici: The Biomedical & Life Sciences Collection.