Kemijsko-tehnološki fakultet

Seminarske grupe za Matematiku II i Fiziku II

Napisao/la Antonia Plazonić Parađina on .

Poštovani, 
U nastavku teksta nalazi se popis studenata po seminarskim grupama za kolegije "Matematika II" i "Fizika II".
U prvoj seminarskoj grupi nalaze se studenti preddiplomskog studija Kemija.
U drugoj seminarskoj grupi nalazi se pola studenata preddiplomskog studija Kemijske tehnologije, smjer: Kemijsko inženjestvo (PKT-KI A), te pola studenata preddiplomskog studija Kemijske tehnologije, smjer: Zaštita okoliša (gr. A).
U trećoj seminraskoj grupi nalazi se druga polovica studenata preddiplomskog studija Kemijske tehnologije, smjer: Kemijsko inženjestvo (PKT-KI B), te druga polovica studenata preddiplomskog studija Kemijske tehnologije, smjer: Zaštita okoliša (gr. B).
Sve navedeno odnosi se na brucoše, dok ponavljači mogu ići u one grupe kod kojih neće imati preklapanja s kolegijima druge godine.
Prva seminarska grupa:
1 Adžić David
2 Bajramagić Mia
3 Bakarić Andrea
4 Baranović Lucija
5 Benčić Mihaela
6 Blašković Jelena
7 Bolfek Mauricia
8 Brajica Lara
9 Brajković Marija
10 Burić Lara
11 Černe Borna
12 Dropulić Mauro
13 Dugeč Josipa
14 Martinović Filipa
15 Mateljak Branimir
16 Meić Luka
17 Ostojić Anja
18 Perica Petra Božena
19 Perković Iva
20 Pranjić Jozo
21 Prodan Karla
22 Radan Anđela
23 Rašić Andreja
24 Ripić Ivana
25 Rojnić Eleonora
26 Sinković Lucija
27 Sorić Ana
28 Šaban Petra
29 Usanović Katarina
30 Vukas Dino-Neno
Druga seminarska grupa (PKT-KI A i PKT-ZO A):
1 Antić Collina Mary pkt-ki
2 Ban Marija pkt-ki
3 Bešić Ivan pkt-ki
4 Bevanda Marija pkt-ki
5 Bokšić Klara pkt-ki
6 Brajković Petra pkt-ki
7 Brkan Ivana pkt-ki
8 Bušelić Marta pkt-ki
9 Buterin Ana pkt-ki
10 Čakić Laura pkt-ki
11 Čulić Tina pkt-ki
12 Ćutuk Patricia pkt-ki
13 Delić Monika pkt-ki
14 Delonga Marina pkt-ki
15 Dragićević Danijela pkt-ki
16 Dropulić Anđela pkt-ki
17 Glavinić Laura pkt-ki
18 Harmat Emanuel pkt-ki
19 Havrlišan Bernardica pkt-ki
20 Henjak Mia pkt-ki
21 Jakešević Nela pkt-ki
22 Jakovljević Gabrijela pkt-ki
23 Jeramaz Luka pkt-ki
24 Juraković Matea pkt-ki
25 Jusufović Paula Iva pkt-ki
26 Kljunak Tea pkt-ki
27 Kosir Marko pkt-ki
28 Krišto Nikolina pkt-ki
29 Barišić Ivona pkt-zo
30 Božić Franjo pkt-zo
31 Buktenica Ana pkt-zo
32 Ćaleta Katarina pkt-zo
33 Ćeškić Ivona pkt-zo
34 Glavinić Zorana pkt-zo
35 Jurić Ema pkt-zo
36 Kristović Nives pkt-zo
37 Martić Josip pkt-zo
38 Mlakić Ana pkt-zo
39 Pavić Klara pkt-zo
40 Predovan Nikola pkt-zo
Treća seminarska grupa (PKT-KI B i PKT-ZO B):
1 Mamuzić Davor pkt-ki
2 Mandir Lea pkt-ki
3 Margaretić Sara pkt-ki
4 Marić Danijela pkt-ki
5 Matošin Ante pkt-ki
6 Mihanović Nikolina pkt-ki
7 Miličević Nikolina pkt-ki
8 Miloš Gordana pkt-ki
9 Mustapić Olga pkt-ki
10 Nosić Barbara pkt-ki
11 Odžak Rafaela pkt-ki
12 Petković Danijela pkt-ki
13 Plavčić Sara pkt-ki
14 Plenča Marijeta pkt-ki
15 Radalj Božena pkt-ki
16 Radonić Ela pkt-ki
17 Rogić Petra pkt-ki
18 Ružić Vedran pkt-ki
19 Santro Ana pkt-ki
20 Siber Ivona pkt-ki
21 Stapić Ivana pkt-ki
22 Šimić Kristina pkt-ki
23 Špiranec David pkt-ki
24 Šunjić Josipa pkt-ki
25 Tadić Mateo pkt-ki
26 Talijančić Antonia pkt-ki
27 Varvodić Karmela pkt-ki
28 Vuletić Luka pkt-ki
29 Zenunović Lidija pkt-ki
30 Rudenjak Denise-Nicole pkt-zo
31 Sedlar Jelena pkt-zo
32 Slavica Ani pkt-zo
33 Ševo Karmen pkt-zo
34 Šimleša Lea pkt-zo
35 Škarica Petra pkt-zo
36 Topić Antonija pkt-zo
37 Vidak-Buljan Josip pkt-zo
38 Vujeva Nikolina pkt-zo
39 Vukojević Matea pkt-zo
40 Zdraulić Đina pkt-zo

HNK - prodaja ulaznica

Napisao/la Antonia Plazonić Parađina on .

Poštovani,
Hrvatsko narodno kazalište Split  je otvorilo svoj info pult i blagajnu za prodaju ulaznica  i to u zgradi Sveučilišne knjižnice na Kampusu. Ulaznice za sve predstave HNK Split možete kupiti po popustima:
- za studente 50%
- za djelatnike fakulteta  30%
Blagajna će raditi svakog ponedjeljka i četvrtka od 10 do 14 sati. Ulaznice možete rezervirati na telefone
021/306-908, 347-377 i 306-915 te mailom blagajna@hnk-split.hr
Više informacija možete naći na internet stranicama www.hnk-split.hr

Radionice 3D oblikovanja i printa

Napisao/la Antonia Plazonić Parađina on .

Uz potporu Sveučilišta u Splitu i Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, Umjetnička akademija, preko studentskog projekta, dobila je na korištenje 3D printer. 
Obavještavaju se zainteresirani studenti svih sastavnica, da su u tijeku prijave za radionice 3D oblikovanja koje obuhvaćaju osnovna saznanja u softweru i printu naučenih stavki. Kompjuterski program u kojemu se obrađuju podaci je Luxology Modo (601 ili 901). Primarna zadaća programa je gradnja i modeliranje 3D objekata. Nakon usvojenih osnova u softweru, određeni segmenti isprintat će se na 3D printeru ZortraxM200.
Radionice će se održavati na adresi Glagoljaška bb, Tvrđava Gripe, Umjetnička akademija Split
plakat 3D