Selvita zapošljava kemičare zainteresirane za područje sinteze

Napisao/la Anđela Jurić on .

Poštovani,
znanstveno-istraživačka institucija Selvita s dugom tradicijom istraživanja u područjima biologije, kemije, biomedicine, veterine, farmacije i srodnih znanstvenih područja u potrazi je za kandidatima koji su tek nedavno diplomirali, kao i za onima koji već imaju prethodno iskustvo i/ili PhD u srodnom području. Glavni preduvjet je zainteresiranost za rad u CRO (contract research organization) okruženju gdje se radi na projekima iz organske i medicinske kemije za klijente iz cijelog svijeta.

Karakteristike idealnih kandidata:
  • Završen diplomski studij ili PhD iz područja kemije
  • Želja za radom i daljnjim usavršavanjem u području sinteze
  • Sklonost timskom radu i razvijene organizacijske vještine
  • Prokativnost u pristupu i usmjerenost na rješavanje problema

Capture2 svojim zaposlenicima nudi:

• Rad u izazovnom i dinamičnom radnom okruženju uz pristup moderno opremljenim istraživačkim laboratorijima
  • Svakodnevna suradnja sa brojnim stručnjacima u području istraživanja i razvoja lijekova
  • Podrška pri daljnjem profesionalnom i osobnom razvoju (uključujući i PhD)
  • Multidisciplinarno radno okruženje
Svi zainteresirani više informacija mogu pronaći na linku – Junior/Senior Scientist – Organic/Medicinal Chemistry (m/f).
U slučaju dodatnih pitanja možete se javiti i na mail: Nikolina Mihić, nikolina.mihic@selvita.com

Selvita_Chemistry

Capture copy

Natječaj za posao- INA - Industrija nafte d.d.

Napisao/la Anđela Jurić on .

InaPoštovani studenti,
INA - Industrija nafte d.d. raspisuje natječaj za inženjera kemijske tehnologije u proizvodnji.
Rok za prijavu je 25. srpnja 2024. godine a sve informacije ćete pronaći na stranici Moj Posao.

Rektorova nagrada

Poštovani studenti,

u nastavku se nalazi Odluka o natječaju za Rektorovu nagrade zajedno s pripadajućom dokumentacijom
Rektorova nagrada

Srdačan pozdrav,

Studentska služba

DUMP Days

Poštovani studenti,

Pozivamo Vas na besplatnu, dvodnevnu IT konferenciju na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu. Konferenciju svake godine posjeti preko 2000 mladih.

Više informacija pronađite na poveznici DUMP Days 2024

Lijep pozdrav,

Studentska služba

Job Fair

Poštovani studenti,

Cilj događaja Job Fair je hrvatskim studentima u području tehničkih znanosti u karijernom početku pružiti priliku za početak karijere nakon fakulteta, pronalazak stručne prakse, umrežavanje i razmjenu znanja. Događaj će se održati u Mozaik Event Centru, Slavonska avenija 6/2, u Zagrebu, 8. i 9. svibnja, od 11 do 18 sati.

Studenti će na sajmu moći posjetiti preko 100 štandova, poslušati 12 zanimljivih govora i sudjelovati na 5 radionica. Program

Više informacija možete pronaći i privitku uz prateći vizual događaja.

Lijep pozdrv Job Fair vizual copy