Oglasna ploča (Mag.chem. Azra Đulović)

Vježbe iz organske kemije_PKT; PPT

Obavještavaju se studenti preddiplomskog studija kemijske tehnologije (KI, ZO) i Prehrambene tehnologije da “Vježbe iz organske kemije” započinju 28. listopada 2019. godine (ponedjeljak) u laboratoriju F503. Studenti su dužni na vježbe donijeti mantil, skriptu, bilježnicu, papirnate ubruse i RUKAVICE. Prvi kolokvij obuhvaća gradivo “Izolacija i čišćenje organskih spojeva” (19. do 29. str.) iz “Praktikuma za organsku kemiju”, Radonić, Jerković. Skripta se nalazi na web stranicama fakulteta (knjižnica-recenzirani materijali;  potrebno se prijaviti s korisničkim imenom i lozinkom).
Voditelji vježbi:
Petra Brzović, brzovi.petra4@gmail.com
Dina Vlajčević, vlajcevicdina@gmail.com
Za sve eventualne upite, obratiti se Azri Đulović na azra@ktf-split.hr
                                                                                                                         Azra Đulović, asistent
 Ponedjeljak, 28.10., 16 h
Voditelj: Dina Vlajčević

1

Klara

Arar

2

Neva

Babić

3

Ana

Brajnović

4

Mirjana

Cestarić

5

Lea

Goreta

6

Nela

Jakešević

7

Gabrijela

Jakovljević

8

Olga

Mustapić

9

Mirna

Duktaj

10

Tanja

Plazibat

11

Karla

Lončar

12

Sara

Margaretić

 Ponedjeljak, 28.10., 16 h
Voditelj: Petra Brzović

1

Marijeta

Plenča

2

Ana Katarina

Šolić

3

Antonia

Talijančić

4

Marija

Ban

5

Silvia

Bućma

6

Karla

Buntić

7

Ana

Herceg

8

Petra

Joskić

9

Lucija

Karaman

10

Nikolina

Krišto

11

Mia

Mazalin

12

Katarina

Nižić



Srijeda, 30.10., 14 h
Voditelj: Petra Brzović

1

Antonija

Alilović

2

Kristijan

Čalić

3

Pavao

Ćurlin

4

Ivana

Dželalija

5

Ljubica

Jukić

6

Miran

Kemura

7

Paula

Krnjača

8

Magdalena

Krstičević

9

Janja

Paić

10

Klara

Pavić

11

Petra

Pavić

12

Ivana

Prga

Četvrtak, 31.10., 14 h
Voditelj: Petra Brzović

1

Lucia

Šarić

2

Deni

Vuleta

3

Ivana

Babić

4

Tali

Brozinčević

5

Katarina

Ćaleta

6

Anamaria

Lukaček

7

Luka Marijan

Alešković

8

Marko

Barbarić

9

Klaudija

Budimir

10

Ivana

Horvat

Petak, 8.11., 14 h
Voditelj: Petra Brzović

1

Dražen

Čalić

2

Iva

Ostrički

3

Kristina

Jurlina

4

Iva

Krešić

5

Viktoria

Oroz

6

Zrinka

Klarić

7

Katarina

Šaravanja

8

Maja

Šumera

9

Petra

Rogić