Napisao/la alumni on .

Na Kemijsko-tehnološkom fakultetu 14. prosinca 2011. godine održana je I. izborna skupština naše Udruge kojoj je nazočio iznimno velik broj članova. Pozdravne riječi uputili su predsjednik Udruge dr.sc. Nenad Kuzmanić i prodekanica KTF-a prof. dr. sc. Branka Andričić.

Nakon što je Predsjedništvo podnijelo detaljno izvješće o radu Udruge u proteklom dvogodišnjem razdoblju uslijedili su izbori novog Predsjedništva, potpredsjednika i predsjednika Udruge. Za predsjednika Udruge u mandatnom razdoblju 2011-2013. izabran je dr.sc. Ladislav Vrsalović, dok je nova potpredsjednica dr.sc. Nataša Stipanelov Vrandečić. Detaljnije informacije o izborima možete pronaći ovdje.

Po završetku radnog dijela Skupštine predavanje pod nazivom

Kuspe

"Kakvo je stanje našeg priobalja i provode li se efikasne mjere zaštite od onečišćenja i zagađenja?"

održao je naš bivši student dr. sc. Grozdan Kušpilić, voditelj laboratorija za kemijsku oceanografiju i sedimentologiju Instituta za oceanografiju i ribarstvo u Splitu.

Izborna skupština završena je lijepim nastupom mlade grupe Acustic trio Almissa, dok su se članovi potom nastavili družiti uz prigodan domjenak... galerija.