Sedam Vrhova

Napisao/la alumni on .

Na Kemijsko-tehnološkom fakultetu 12. prosinca 2012. godine održana je III. godišnja skupština naše Udruge. Pozdravnu riječ članovima i prijateljima Udruge, koji ne samo da su ispunili veliku predavaonicu KTF-a, već se tražilo i mjesto više, uputio je dekan KTF-a prof. dr .sc. Nenad Kuzmanić. Predsjedništvo Udruge podnijelo je potom izvješće o radu Udruge u proteklom jednogodišnjem razdoblju, kao i plan daljnjeg djelovanja Udruge.

Na skupštini su nas svojom pjesmom uveselili članovi mješovitog zbora Alumni Udruge ekonomskog fakulteta iz Splita, kao i klapa Cambi.

Bozic Po završetku radnog dijela Skupštine predavanje pod nazivom:

"Sedam Vrhova"

održao je naš proslavljeni alpinist, putopisac, redatelj dokumetarnih filmova i član HGSS-a Stipe Božić.

Ugodno druženje članova i prijatelja Udruge nastavilo se po završetku skupštine na prigodnom domjenku. Klikom na našu galeriju pokušajte osjetiti dijelić te atmosfere...