Napisao/la alumni on .

Na Kemijsko-tehnološkom fakultetu 27. svibnja 2015. godine održana je izvanredna skupština naše Udruge. Pozdravne riječi uputio je predsjednik Udruge dr. sc. Ladislav Vrsalović. Našim dragim članovima obratila se i draga nam gošća: predsjednica Alumni Udruge KIFST-a Mirjana Milić, prof.. Predsjednik Udruge upoznao nas je s promjenama Statuta Udruge koji je usklađen s novim Zakonom o Udrugama. Ujedno je iznio prijedlog o udruživanju Alumni KTF-a u Alumni Sveučilišta u Splitu (ASUS). Po završetku radnog dijela izvanredne skupštine predavanje pod nazivom:

preh

"Pravilna prehrana-odgovornost pojedinca za svoje zdravlje i zdravlje budućih generacija"

održala je prof. dr. sc. Tea Bilušić, redovna profesorica na Zavodu za prehrambenu tehnologiju Kemijsko-tehnološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu. Po završetku skupštine, članovi su nastavili druženje uz prigodan domjenak...