Doc. dr. sc. Miće Jakić

Napisao/la Micko on .

Indeks Članka

Clipboard01Ime i prezime: Miće Jakić

Adresa: Ulica Ruđera Boškovića 35, Split (IV. kat, soba C403 (C4-60)

Telefon: 021/329-455

Fax: 021/329-461

E-mail: mjakic@ktf-split.hr

Datum (od-do): 2000. - 2007.

Naziv organizacije: Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu

Tema: Istraživanje mješljivosti poli(vinil-klorida) s poli(etilen-oksidom) različitih molekulskih masa

Akademski stupanj: diplomirani inženjer kemijske tehnologije

Datum (od-do): 2008. - 2014.

Naziv organizacije: Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu

Tema: Studij međudjelovanja komponenata u polimernim mješavinama poli(vinil-klorid/poli(etilen-oksid)

Akademski stupanj: doktor znanosti

Datum (od– do): 2007. - 2008.

Poslodavac i adresa poslodavca: AD Plastik d.d., A. G. Matoša 8, Solin

Vrsta posla: Istraživanje i razvoj

Radno mjesto/izbori: tehnolog razvoja

Osnovna aktivnost i odgovornost: istraživanje i razvoj novih proizvoda

Datum (od– do): 2008. -

Poslodavac i adresa poslodavca: Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu, Teslina 10/V, Split

Vrsta posla: znanstveni novak u Zavodu za organsku tehnologiju

Radno mjesto/izbori: 2008. - 2014. znanstveni novak                                                                                                      2014. - 2018. poslijedoktorand

Datum (od– do)

Institucija

Fond

Radno mjesto

Osnovna aktivnost i odgovornost

STRANI JEZICI: Engleski
ORGANIZACIJSKE VJEŠTINE I KOMPETENCIJE
TEHNIČKE VJEŠTINE I KOMPETENCIJE
PODRUČJA ZNANSTVENOG INTERESA: Znanstveno-istraživački rad u znanstvenom području tehničkih znanosti, polju kemijsko inženjerstvo, grana kemijsko inženjerstvo u razvoju materijala. Polimeri i polimerne mješavine. Priprema polimernih mješavina različitim tehnikama. Razgradnja polimera i polimernih mješavina. Kinetička analiza procesa toplinske i termooksidacijske razgradnje polimera i polimernih mješavina.
DRUGE VJEŠTINE I KOMPETENCIJE

PREDDIPLOMSKI STUDIJ KEMIJE

PREDDIPLOMSKI STUDIJ KEMIJSKE TEHOLOGIJE

DIPLOMSKI STUDIJE KEMIJE

DIPLOMSKI STUDIJ KEMIJSKE TEHNOLOGIJE

STRUČNI STUDIJ

Lista ponuđenih tema

Popis studenta/ca kao i tema na kojima su radili Završni/Diplomski rad kao i datum obrane:

Šarić, Doris. Termooksidacijska razgradnja poli(etilen-glikola) i poli(etilen-oksida) različite molekulske mase (9.10. 2014.)

Brkan, Antonia. Utjecaj sirovine na kinetiku saponifikacije i kakvoću sapuna (18.12.2012.)

Leko, Tomislav. Dinamička termogravimetrijska razgradnja mješavina PVC/PEO (11.06. 2010.)

Muslim, Sandra. Toplinska razgradnja poli(vinil-klorida) i poli(etilen-oksida) praćena dinamičkom termogravimetrijom (21.07. 2010.)

Popis radova ili link na Crosbi stranicu Vaših radova