"Mjerna i regulacijska tehnika"- PPT, ZOM - POČETAK PREDAVANJA

Online predavanja iz predmeta "Mjerna i regulacijska tehnika" - PPT, ZOM započet će 05.03. s početkom u 11 sati na Merlinu.

Renato Stipišić, v. pred.

Predavanja iz Kvantne kemije - početak

Predavanja iz Kvantne kemije započeti  će u petak, 5.3.2021. u virtualnoj predavaonici MSTeams grupe "Kvantna kemija", u 10:30 sati.

Ako netko od studenata nema pristup grupi, neka mi se javi mailom.

Dobrodošli na Kvantnu  !       < / >        :-)

Prof. Magdy Lučić Lavčević

Predavanja iz Fizike II - početak

Dragi studenti,

Počinjemo s predavanjima prema rasporedu:

u utorak 2.3.2021. u 10:15 sati u virtualnoj predavaonici MSTeams grupe "Fizika I i Fizika II - predavanja".
Ukoliko netko od studenata nema pristup grupi, neka mi se obrati mailom.

Želim vam uspješan drugi semestar!

Izv. prof. dr. sc. Magdy Lučić Lavčević

Tehnološke op - _Jedinične op

Obaviješatavaju se studenti II. godina preddiplomskog  studija Kemijske tehnologije i preddiplomskog studija Prehrambene tehnologije da će predavanja iz predmta Tehnološke operacijeJedinične operacije u zaštitii okoliša započeti u ponedjeljak, 1. 3. 2021., prema rasporedu predavanja. Zbog epidemioloških razloga predavanja će se održavati na daljinu preko MTeams platforme.
Izv. prof. dr. sc. M. Ćosić

Početak predavanja Mehaničke Op

Obavještavaju se studenti i. II. godine diplomskog studija Kemijske tehnologije: smjer Materijali da će predavanja iz predmeta Mehaničke i toplinske operacije započeti online u četvrtak, 4. 3. 21., prema rasporedu sati. Daljnje obavijesti vezane za početak predavanja i nastavne materijale studenti će dobivati preko MSTeams aplikacije.
Izv. prof. dr. sc Marija Ćosić