ZOK-JESENSKI ISPITNI ROKOVI 2023./24.

Napisao/la Marina Zekić on .

Jesenski ispitni rokovi 2023./24. Zavoda za organsku kemiju nalaze se pod Obavijestima Zavoda za organsku kemiju.

Ljetni ispitni rokovi_ZKI - ak. god. 23./24.

Poštovani studenti,
Ljetni ispitni rokovi Zavoda za kemijsko inženjerstvo vidljivi su na poveznici: Ljetni_ispitni_rokovi_23_24_web.pdf
prof. dr. sc. M. Ćosić

Izmjena termina predavanja TO/JOP

Napisao/la Marija Ćosić on .

Obavještavaju se studenti 2. god. prijediplomskih studija Kemijske tehnologije i Prehrambene tehnologije da će se predavanja iz predmeta Tehnološke operacije/ Jedinične operacije u zašti okoliša iznimno sutra, 4. travnja 2024., umjesto prema rasporedu održati u 14:15 sati u predavaonici E 402.
Predmetna nastvnica
red. prof. dr. sc. M. Ćosić

Rezultati BTE

Napisao/la Marija Ćosić on .

Obavještavaju se studenti 2. godine prijediplomskog studija Kemijske tehnologije da su rezultati ispita iz predmeta Bilanca tvari i energije, održanog 23. 3. 24.,  objavljeni na platformi Merlin.
izv. prof. dr. sc. M. Ćosić