OBAVIJEST - VJEŽBE IZ SINTEZE BIOLOŠKI AKTIVNIH SPOJEVA

Vježbe iz Sinteze biološki aktivnih spojeva će se održavati po sljedećem rasporedu:
Grupa A - početak u petak 25.10.2019. u 8.15h (laboratorij F503)
Grupa B  - početak u utorak 03.12.2019. u 14h (laboratorij F503)

Molila bih Vas da mi NAJKASNIJE do kraja tjedna na e-mail tstanic@ktf-split.hr pošaljete popis svojih e-mail adresa da Vam mogu poslati raspored vježbi i potrebne materijale.

Grupa A:
Ana Boban
Ljubica Bosnić
Marija Čulina
Iva Dešpoja
Lucija Guć
Antea Hrepić
Katarina Jovanović
Viktorija Jurić
Kata Krstić
Vedrana Krstulović-Relija

Grupa B:
Anđela Lukin
Katarina Magdalenić
Martina Miše
Barbara Novosel
Anamaria Pensa
Matea Perković
Luka Ramljak
Narda Stipanović
Nikola Štavlić
Lorena Topolovec

Voditelj vježbi:
Tijana Stanić, mag.chem.

OBAVIJEST - VJEŽBE IZ ORGANSKE KEMIJE 1

ORGANSKA KEMIJA I – LABORATORIJSKE VJEŽBE

O B A V I J E S T

        Vježbe (kao i kolokviji) za studente Preddiplomskog studija Kemije će se održavati utorkom popodne u 14:00h, te četvrtkom ujutro u 9:00h u laboratoriju F 503 (5.kat). Početak rada bit će u utorak 22.10.2019. (grupa A), te četvrtak 24.10.2019. (grupa 2).

Gradivo prvog kolokvija (str. 19- 30):

  1. Izolacija i čišćenje organskih spojeva

3.1. Prekristalizacija

3.1.1. Izvođenje prekristalizacije

3.1.2. Određivanje temperature taljenja

Na vježbe je potrebno donijeti: mantil, skriptu, malu bilježnicu, tekući detergent, krpu i papirnati ručnik, rukavice.

GRUPA A

GRUPA B

MARIJAN PERIĆ

DINA BADURINA

MAURICIA BOLFEK

MONIKA BEKAN

PATRIK MEŽNARIĆ

DORJA BORAS

HANNA PEĆAR

GLORIJA GOLUBIĆ

KLARA DUJMOVIĆ

NIKOLINA KLIŠANIN

JANA DUJMOVIĆ

DONNA BARTULOVIĆ

ANA LONČAR

PETRA ŠABAN

MARIJANA MEDVED

JURE VASILJ

BEGZADA FEJZIĆ

ANA MARIJA KONDŽA

DANIEL PEROŽIĆ

KATARINA TOMINAC

KATARINA USANOVIĆ

IVANA KARTELO

 

LUCIJA PERAN

Voditelji vježbi:
Tijana Stanić, mag.chem.

Matematika 1_raspored studenata grupe "S" po seminarskim grupama_dodatak

ponedjeljak   

8-11

ponedjeljak   

12-15

ponedjeljak

naizmjenično    

10-13 / 16-19

četvrtak

11-14

Perić M.

Capurso O.

   

Šumera M.

Kondža A.M.

   

Talijančić A.

Vasilj J.

   

Tominac K.

     
Split, 11.10.2019.                                                                                     Katedra za matematiku

Matematika 1_raspored studenata grupe "S" po seminarskim grupama

 

 

ponedjeljak

8-11

ponedjeljak

12-15

ponedjeljak

naizmjenično

10-13 / 16-19

četvrtak

11-14

Bojić R.D.

Alešković L.

Babić N.

Čačija K.

Brnadić M.

Galov K.

Brajković A.

Dujmović J.

Cestarić M.

Kulić A.

Hibler L.

Dujmović K.

Goreta L.

Lončar K.

Parađina L.

Ključarić P.

Graovac K.

Mazalin M.

Plazibat T.

Maglić M.

Joskić P.

Međimurec R.

Podrug M.

Paradžik K.

Kartelo I.

Oroz V.

Prlić N.

Vatović M.

Klarić Z.

Perić J.

 

Zelić P.

Mežnarić P.

Stipić B.

   

Mikulandra A.-M.

Zečić A.

   

Miloloža E.

     

Šaravanja K.

     

Tokić A.

     

Torić S.

     

Vujević A.

     

Zagmajster L.

     

Studenti koji su upisali ponavljanje kolegija, a nisu na popisu, trebaju se javiti predmetnom nastavniku u petak 11.10.2019. od 8:00 do 8:15 sati.

Split, 10.10.2019.                                                                                     Katedra za matematiku

Matematika_predaja prve dz_predavaonica

Predaja prve domaće zadaće iz kolegija Matematika (tj. prve demonstrature) održat će se u petak 11.10.2019. od 13 do 14 sati u predavaonici F406.

Split, 10.10.2019.       Katedra za matematiku