Mjerna i regulacijska tehnika // odgoda vježbi 19.4.

Napisao/la Antonija Čelan on .

Poštovane kolegice i kolege,

odgađaju se sutrašnje vježbe iz Mjerne i regulacijske tehnike. O terminu nadoknade ćete biti naknadno obaviješteni.

Srdačno,
doc. dr. sc. Antonija Čelan

Rezultati pismenog ispita iz PTE - 23.09.2021.

Napisao/la Nenad Kuzmanić on .

Na dekanskom pismenom ispitu iz Prijenosa tvari i energije održanom 23.09.21. zadovoljio je student/ica s matičnim brojem 0011167288. Usmeni dio ispita održat će se 24.09.21. (petak) u 10 sati u predavaonici F402.

Usmeni ispiti iz PTE i OKI na dekanskom roku

Napisao/la Nenad Kuzmanić on .

Obavještavaju se studenti koji su položili pismeni ispit iz predmeta Prijenos tvari i energije na prethodnim rokovima (ili će to uraditi na dekanskom roku) da će se usmeni dio ispita dekanskog roka održati u petak 24.09.2021. u predavaonici F 402 u 10 sati. Studenti su dužni biti ispred predavaonice u 9.45.

Usmeni ispiti dekanskog roka iz predmeta Osnove kemijskog inženjerstva također će se održati u petak 24.09.2021. u predavaonici F 402 u 10 sati. Studenti su dužni biti ispred predavaonice u 9.45.

Prof.dr.sc. N. Kuzmanić

Osnove kemijskog inženjerstva - usmeni ispit

Napisao/la Nenad Kuzmanić on .

Obavještavaju se studenti 3. g. PK da će se usmeni ispit iz Osnova kemijskog inženjerstva održati 22. rujna 2021. (srijeda) u 9 sati u predavaonici F 402.

Prof.dr.sc. N. Kuzmanić

Rezultati pismenog ispita iz PTE i raspored usmenih ispita

Napisao/la Nenad Kuzmanić on .

Poštovane kolegice i kolege, rezultati pismenog ispita iz Prijenosa tvari i energije održanog 8. rujna 2021. kao i raspored usmenih ispita dostavljeni su vam putem MS Teams platforme.
Prof.dr.sc. Nenad Kuzmanić