Dopuna Pozivu pristupnicima natječaja na pisanu provjeru znanja (radno mjesto I. vrste - suradničko zvanje i odgovarajuće radno mjesto asistent za znanstveno područje: Prirodne znanosti, znanstveno polje: Kemija, za rad u Zavodu za analitičku kemiju)

U Pozivu pristupnicima natječaja za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste u suradničko zvanje i odgovarajuće radno mjesto asistent za znanstveno područje: Prirodne znanosti, znanstveno polje: Kemija, za rad u Zavodu za analitičku kemiju, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, objavljenom u Narodnim novinama br. 58/22 od 25. svibnja 2022., mrežnim stranicama Fakulteta 26. svibnja 2022., dnevnom listu „Slobodna Dalmacija“, 30. svibnja 2022. oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 27. svibnja 2022. i EURAXESS portalu 26. svibnja 2022. na pisanu provjeru znanja dopunjuje se tekst: "Materijali za pripremu pismene provjere znanja":

• D. A.Skoog, D. M. West, F. J. Holler, Fundamentals of Analytical Chemistry, Seventh Edition, Saunders College Publishing, New York, London, 1996. {šesto izdanje (englesko) 1992, prvo izdanje (hrvatsko), Školska knjiga, Zagreb, 1999.}; poglavlja 6-12, 17, 22 i 25-26
• Nj. Radić i L. Kukoč Modun, Uvod u analitičku kemiju, Školska knjiga, Zagreb, 2016.; poglavlja 4-7, 10 i 19