Predstavljanje Studentske sekcije HDKI na Kemijsko-tehnološkom fakultetu u Splitu

Studentska sekcija Hrvatskog društva kemijskih inženjera i tehnologa nastala je u ožujku 2017. godine i od tada je uspješno provela skoro 20 projekata. Kroz akademsku godinu izdaje i časopis "Reaktor ideja" koji izlazi u elektroničkom i tiskanom obliku, a mjesečno broji oko 1000 čitatelja u Hrvatskoj i izvan nje. "Reaktor ideja" je priznat kao posebice vrijedno djelo u promicanju znanosti, posebice među mladima, čak i od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja. Cilj Studentske sekcije HDKI-ja je okupiti studente iz područja STEM-a, posebice kemijskog inženjerstva te povezati studente sa strukom, tj. industrijom i brojnim institucijama u kojima će jednoga dana studenti raditi. Neki od projekata Studentske sekcije HDKI-ja su: Business week - tjedan samozapošljavanja, Sajam ideja, Međusmjerovske igre, Ciklus predavanja i radionica o 3D printanju, Buddy projekt za brucoše, Daj PET za naš planet!, ...
U subotu 24.11.2018. godine u amfiteatru A1-1 Studentska sekcija HDKI predstavit će dosadašnji rad te se pozivaju studenti preddiplomskih i diplomskih studija da dođu na predstavljanje, da se uključe u rad sekcije, te se na taj način povežu s kolegama, industrijom i brojnim institucijama koje nude mogućnosti prakse, stipendiranja i zapošljavanja.
Mole se zainteresirani studenti da ispune prijavni obrazac na sljedećem linku https://goo.gl/forms/SnY4gZJy6n8eK5D33
POZIV