Interaktivno predavanje na temu ''Mogućnosti rada preko Student servisa''

U sklopu ciklusa Talk&Grow, Sveučilište u Splitu u suradnji sa Studentskim centrom Split, organizira interaktivno predavanje na temu ''Mogućnosti rada preko Student servisa''.
Na predavanju će studenti imati priliku saznati više o tome tko sve može ostvariti pravo rada preko student servisa, pravima iz ugovora o obavljanju studentskog posla te potražnji poslodavaca za studentima. Također će imati prilku i postaviti svoja pitanja na ovu temu.
Predavanje će se održati 14.11.2019. od 13,30-15,00 h u u Maloj dvorani (5.kat) Sveučilišne knjižnice u Splitu, a održati će ga Adriana Hrstić, voditeljica Student servisa (SC Split).
Više informacija možete pronaći na našem FB eventu na linku ispod. Molimo da ga podjelite preko vaših FB stranica i grupa ili drugih komunikacijskih kanala.