OBAVIJEST O NAČINU IZVOĐENJA NASTAVE U AKAD. GOD. 2021./22.

Slijedom dopisa Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske i novih PREPORUKA ZA ODRŽAVANJE NASTAVE NA VISOKIM UČILIŠTIMA U RAZDOBLJU PANDEMIJE BOLESTI COVID-19 UZ PRIMJENU PROTUEPIDEMIJSKIH MJERA ZA AKADEMSKU GODINU 2021./2022., svi oblici nastave na svim studijskim programima Kemijsko-tehnološkog fakulteta u Splitu u akademskoj godini 2021./2022. odvijat će se na klasičan kontaktni način, na način kako su studijski programi i akreditirani.

U cilju zaštite zdravlja sudionika nastavnog procesa, svi nastavnici, suradnici i studenti Fakulteta trebaju se pridržavati navedenih preporuka. Ukoliko su potrebna dodatna objašnjenja javiti se na dekanat@ktf-split.hr ili prodekanu za nastavu izv. prof. dr. sc. Anti Prkiću.

Sveučilište u Splitu osiguralo je za studente i nastavnike Sveučilišta posebno testiranje bez naručivanja.