I OVE GODINE ZNANSTVENICI KEMIJSKO-TEHNOLOŠKOG FAKULTETA U SPLITU NA LISTI NAJUTJECAJNIJIH NA SVIJETU!

I u najnovijoj studiji Sveučilišta Stanford (SAD) za 2021. godinu, na listi najutjecajnijih znanstvenika u svijetu za cjelokupnu znanstvenu karijeru u pojedinim granama znanosti, svoje mjesto zadržali su naši prof. dr. sc. Mladen Miloš i prof. dr. sc. Igor Jerković. Ove godine pridružio im se i umirovljeni profesor našeg fakulteta, prof. dr. sc. Josip Mastelić.
Prof. dr. sc. Mladen Miloš i prof. dr. sc. Igor Jerković nalaze se i na listi 2 % najutjecajnijih svjetskih znanstvenika prema citiranosti za 2021. godinu.
S 3 znanstvenika od ukupno 12 na listi najutjecajnijih znanstvenika za cjelokupnu karijeru, te s 2 od ukupno 11 na listi najcitiranijih znanstvenika, Kemijsko-tehnološki fakultet zauzima istaknuto mjesto na Sveučilištu u Splitu. Kao i prethodne dvije godine, i ove smo ponosni i sretni zbog iznimnog dostignuća naših profesora te im čestitamo i želimo puno uspjeha u daljnjem radu.

Dekan, prof. dr. sc. Matko Erceg