Nastupno predavanje - dr. sc. Martina Perić Bakulić

Temeljem članka 2., 3., 4., 5., 6., Odluke Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (NN br. 129/05)
POZIVAM
Vas na
NASTUPNO PREDAVANJE
Dr. sc. Martine Perić Bakulić u postupku izbora nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto I. vrste - docent za znanstveno područje: Prirodne znanosti, znanstveno polje: Fizika, za rad u Zavodu za fiziku, koje će se održati u četvrtak, 19. siječnja 2023. godine u predavaonici F402 s početkom u 13:15 sati.

Stručno povjerenstvo za nastupno predavanje u sastavu:
  • prof. dr. sc. Leandra Vranješ Markić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu (znanstveno područje prirodne znanosti, polje fizika)
  • prof. dr. sc. Ante Bilušić, Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu (znanstveno područje prirodne znanosti, polje fizika)
  • izv. prof. dr. sc. Željana Bonačić Lošić,  Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu (znanstveno područje prirodne znanosti, polje fizika)
predložilo je pristupnici temu nastupnog predavanja:

"ELEKTROMAGNETSKA INDUKCIJA"

Predavanje je namijenjeno studentima 1. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Prehrambena tehnologija te će se održati u okviru redovite nastave iz predmeta “Fizika”.

Dekan
                                                                                                  prof. dr. sc. Matko Erceg