Growww pripravnički program za nove pozicije inženjera u INA grupi

Napisao/la Marika Grubišić on .

Poštovani bivši i sadašnji studenti KTF-a,

INA Rafinerija nafte Rijeka, kao dugogodišnji istaknuti partner KTF-a, poziva sve studente 2. godine sveučilišnog diplomskog studija "Kemijsko inženjerstvo", kao i sve one koji su završili studij "Kemijsko inženjerstvo", da se prijave na njihov Growww pripravnički program za nove pozicije inženjera u INA grupi, a posebice u njihovim organizacijskim jedinicama.

U INA Rafineriji nafte Rijeka otvorene su pozicije za sljedeće organizacijske jedinice:

• Growww u tehnologiji Rafinerije nafte Rijeka (m/ž)
  • Growww u proizvodnji Rafinerije nafte Rijeka (m/ž)

Pored ovih otvorene su i brojne druge pozicije na drugim lokacijama u INA grupi, a o čemu se više može saznati na poveznici: https://www.linkedin.com/jobs/view/3863020390

Pozivamo sve zainteresirane da iskoriste ovu priliku i steknu vrijedno iskustvo rada u jednoj od najistaknutijih hrvatskih kompanija!