SEA-EU foto natječaj 2024 “THE ART OF MOVEMENT”

Napisao/la Marika Grubišić on .

Sveučilište u Splitu zajedno s partnerima iz Alijanse Europskog sveučilišta mora, poziva vas da sudjelujete u Photo Contest natjecanju s temom „Art of movement“.
U natjecanju mogu sudjelovati i studenti i zaposlenici Sveučilišta.
Svoje fotografije možete poslati u razdoblju od 15. travnja do 15. lipnja 2024. preko linka iz teksta natječaja.Najbolje ocijenjena fotografija bit će odabrana na temelju 2 elementa: glasova javnosti prikupljenih na službenom Instagram profilu SEA-EU seaeualliance i odluke međunarodnog žirija sastavljenog od stručnjaka sa svih SEA-EU sveučilišta.
Photo Contest Visual 3
Autor najbolje rangirane fotografije bit će nagrađen vaučerom za putovanje u vrijednosti od 800 eura, dok će odabrane fotografije biti izložene na Malti tijekom Upravljačkog tjedna (26. - 29. studenog 2024.).

Dakle, pripremite svoj fotoaparat i uhvatite umjetnost pokreta!

ROK PRIJAVE: 15. LIPNJA 2024.

Više informacija o natjecanju, načinu prijave, rokovima i ostalim detaljima možete pronaći OVDJE.

• 4 - Kvalitetno obrazovanje
  • 16 - Mir, pravda i snažne institucije