Konzultacije vezane za Seminar iz kolegija Matematika 2

Napisao/la Sanja Tipuric-Spuzevic on .

Obzirom na tehničke probleme (povremene prekide u internet konekciji),molim sve studente koji nisu danas uspijeli stupiti u kontakt sa mnom za vrijeme održavanja Seminara, da mi je se jave danas (23.03) u periodu između 18 i 20 h ili sutra (24.03.) u periodu od 8 do 10h,na Whatsapp na broj telefona 0916002436 ili na e-mail adresu stspuzevic@ktf-split.hr ili na Merlin.Bit ću u tom periodu dostupna.
doc. dr. sc. Sanja Tipurić-Spužević

Primijenjena matematika

Napisao/la Sanja Tipuric-Spuzevic on .

Molim sve studente koji slušaju kolegij Primijenjena matematika, da prate moju web stranicu, gdje će pravovremeno biti informirani o vremenu konzultacija i svim ostalim detaljima vezanim za kolegij. Obzirom da trenutno imam problem sa logiranjem na sustav Merlin, 3.predavanje iz kolegija Primijenjena matematika trenutno možete otvoriti ovdje, sve dok se problem sa Merlinom ne riješi. Tijekom dana će biti postavljen i 3. seminar kao i 3. zadaća. Molim studente da detaljno pregledaju postavljene materijale, tako da za vrijeme konzultacija, imate spremna pitanja i nedoumice.
doc. dr. sc. Sanja Tipurić-Spužević