''Najstarije splitsko morsko kupalište (i okolo njega)''

Napisao/la Maja Donkov on .

Sveučilište u Splitu u ovoj godini slavi 50. godina svog osnutka te je pripremljen bogat program događanja kojima će se ova važna obljetnica proslaviti. U programu sudjeluju sve sastavnice Sveučilišta.

Tom prigodom knjižnica Kemijsko-tehnološkog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 35 (6. kat), organizira svoj novi Susret u knjižnici koji će se održati u srijedu 8. svibnja 2024. u 12:15 sati. Predavanje pod nazivom

''Najstarije splitsko morsko kupalište (i okolo njega)''

održat će mr. sc.  Draga Krpan-Lisica, umirovljena djelatnica Zavoda za fiziku Kemijsko-tehnološkog fakulteta u Splitu.

„Kroz povijesni osvrt na izgradnju prvih javnih kupališta u Europi, uz šetnju kroz vrijeme ulicama staroga Splita osvrnut ćemo se i na najstarije splitsko morsko kupalište.“

Vjerujući da ćete podržati ovu našu aktivnost iskreno se radujemo vašem dolasku. Ujedno vas pozivamo i na prigodno druženje nakon predavanja.

Molimo Vas da o ovom interesantnom predavanju obavijestite i svoje kolege.

Voditeljica knjižnice
                                                                                          Maja Donkov, mag. knjiž.