Rezultati 1. isipita iz Fizike I

Napisao/la Luka Gujinović on .

Rezultati 1. ispita iz Fizike I iz zadataka postavljeni su na fakultetske stranice.
Fizika I - Rezultati 1. ispita Z

Uvidi će se održati u srijedu, 7.2. u 12:00 u B416.

Luka Gujinović

VJEŽBE IZ FIZIKE I (PK, PKT-KI i PKT-ZO) - OBAVIJEST O POČETKU

Napisao/la Mario Radić on .

POČETAK VJEŽBI IZ FIZIKE I (PK, PKT-KI i PKT-ZO)

Vježbe iz Fizike I započet će od srijede 8. 11. 2023. s grupom B-1 s početkom u 14.15 sati u laboratoriju C511 pa tako dalje redom prema priloženom rasporedu rada po grupama oglašenom dolje u prilogu i na oglasnoj ploči ispred samog laboratorija.

GRUPE_FI_2324.pdf

Dolazak na vježbe je obvezatan.

Za vježbe je potreban priručnik: “Praktikum iz fizike (I. dio)“ Draga Krpan-Lisica.

Priručnik ćete nabaviti u skriptarnici “Redak“ u našoj zgradi na prvom katu.

Na vježbe treba donijeti: kalkulator, milimetarski papir, pribor za pisanje i crtanje.

Studenti su dužni naučiti vježbu koju rade u danom terminu, a provjera znanja (kolokvij) vršit će se tijekom rada.

Prva vježba je vježba br. 6: Gustoća čvrstih tvari.

Napomena: potrebno je znati i gradivo uvodnog dijela "Mjerenje i iskazivanje rezultata mjerenja".

Split, 23. 10. 2023.

VJEŽBE FIZIKA (PPT smjer) - OBAVIJEST O POČETKU

Napisao/la Mario Radić on .

POČETAK VJEŽBI IZ FIZIKE (PPT)

Vježbe iz Fizike za studente PPT smjera započet će od utorka 10. 10. 2023. s grupom D-1 s početkom u 15.15 sati u laboratoriju C511 pa tako dalje redom prema priloženom rasporedu rada po grupama oglašenom dolje u prilogu i na oglasnoj ploči ispred samog laboratorija.

GRUPE_F_PPT_2324.pdf

Dolazak na vježbe je obvezatan.

Priručnik ćete nabaviti u skriptarnici “Redak“ u našoj zgradi na prvom katu.

Prva vježba je vježba br. 6: Gustoća čvrstih tvari.

Split, 5. 10. 2023.

Ispit - Fizika i Fizika I

Poštovani studenti,

ispit iz kolegija Fizika (PPT smjer) te iz kolegija Fizika I (PK, PKT-KI i PKT-ZO) održati će se u amfiteatru A02 u petak 8. 9. 2023. s početkom u 10.00 sati. (dođite ispred A02 do 9.45 sati).

Zavod za Fiziku, 5. 9. 2023.

Fizika i Fizika I - ispitni rok

Poštovani studenti,

ispitni rok iz kolegija Fizika (PPT smjer) te iz kolegija Fizika I (PK, PKT-KI i PKT-ZO) održati će se u amfiteatru A02 u petak 25. 8. 2023. s početkom u 10.00 sati. (dođite ispred A02 do 9.45 sati)

Zavod za Fiziku, 21. 8. 2023.