Program poticanja poduzetništva i zapošljavanja mladih - Split

Obavještavaju se studenti KTF-a da će se dana 27. i 28. veljače 2015.g. u amfiteatru Ekonomskog fakulteta u Splitu, održati Program poticanja poduzetništva i zapošljavanja mladih -Split (#3PSplit).

Program #3PSplit započet je 2013.g. u suradnji Američke Alumni zajednice Hrvatske, Američkog Veleposlanstva u Zagrebu te Ekonomskog fakulteta u Splitu, a sve to s ciljem poticanja poduzetništva kod mladih. Pohađanje programa je besplatno, a polaznicima će na kraju biti uručeni i ceritfikati o sudjelovanju. U sklopu programa biti će organiziran i besplatni Speed Date Consulting.

Prijave za program i obrazac prijave projekta za Speed Date Consulting potražite na službenoj internetskoj stranici projekta www.3psplit.org. Prijave su otvorene do 25. veljače 2015.g.