Poziv na sudjelovanje na tribini - 18.03.2015.

Poštovani,
Centar za unaprjeđenje kvalitete i Centar za savjetovanje Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Splitu pokreće ciklus mjesečnih tribina u okviru kojih bi se stvaralo ozračje potreba i opravdanosti za javnim raspravama o tekućim i životnim pitanjima akademske zajednice i društva u cjelini. Krajnji cilj jest stvaranje i razvijanje kulture dijaloga te konstruktivnog i argumentiranog verbalnog sučeljavanja na čijim se primjerima stvara kultura slušanja i aktivnog sudjelovanja u diskusijama u okviru i izvan akademske zajednice, te posebno uvažavanje i shvaćanje drugog i drugačijeg, različitih i suprotnih mišljenja, stavova i svjetonazora.
Tribina je prvenstveno usmjerena prema studentima, ali je namjenjena i ostalim članovima akademske zajednice, otvorena je i mogu sudjelovati svi zainteresirani.
Prva tribina održati će se 18. ožujka 2015.g. s početkom u 12 sati u Multimedijalnoj dvorani Sveučilišne knjižnice, Ruđera Boškovića 31, s radnim naslovom : Putokaz za mlade.
Pozvani govornici su predstavnici četiri stožerne institucije u gradu Splitu i Županiji:
  1. Mons. Marin Barišić, nadbiskup splitsko-makarski
  2. zamjenik župana Ante Šošić, SD županija
  3. predstavnik Grada Splita
  4. Prof. dr. sc. Šimun Anđelinović, rektor Sveučilišta u Splitu
 Pozivamo sve zainteresirane na sudjelovanje u tribini.