„I mi studiramo, zar ne?

Poštovani,
Čast nam je i zadovoljstvo pozvati vas na treću studentsku konferenciju „I mi studiramo, zar ne?“.
I ove godine, konferencija se održava pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, te uz svesrdnu pomoć i podršku Sveučilišta u Splitu te Filozofskog fakulteta u Splitu. Tema ovogodišnje konferencije je Povijest integracije osoba s invaliditetom u redovne odgojnoobrazovne procese.
Konferencija će se održati 15. 05. 2015. na Filozofskom fakultetu u Splitu (Put iza nove bolnice 10c) – franjevački klerikat.
Svrha je konferencije ukazati na probleme, ali i mogućnosti s kojima se susreću osobe s invaliditetom te pokazati splitskim studentima nastavničkog smjera kako se ophoditi prema učenicima s invaliditetom u nastavi.
Nadamo se da ćete svojom nazočnošću pomoći unaprijeđenju boljeg standarda studiranja osoba s invaliditetom.