199. kolokvij Hrvatskog Kemijskog Društva - Split

HRVATSKO KEMIJSKO DRUŠTVO - SPLIT
Kemijsko - tehnološki fakultet u Splitu, Teslina 10/V, 21000 Split
( 021 329 420 fax: 021 329 461 e-mail: hkdst@ktf-split.hr

Hrvatsko kemijsko društvo - Split organizira svoj 199. kolokvij koji će se održati 27. siječnja (srijeda) 2016. godine s početkom u 12.30 sati u predavaonici broj 1, Kemijsko - tehnološkog fakulteta u Splitu, Teslina 10/IV.
Predavanje pod naslovom:
************************************************************************
" Biološki aktivni spojevi i bioprospecting mora "
************************************************************************
održati će dr. sc. Marin Roje, viši znanstveni suradnik, Institut Ruđer Bošković, Zagreb.
Kolokvijem predsjedava prof. dr. sc. Igor Jerković, Kemijsko - tehnološki fakultet u Splitu.
Molimo da o navedenom predavanju obavijestite sve zainteresirane kolege u Vašoj sredini. Poziv i sažetak predavanja nalaze se u prilogu.

Predsjednik:

Prof. dr. sc. Zoran Grubač