Novosti KTF-a

Studentsko natjecanje Ecotrophelia

Dragi studenti,
izuzetna nam je čast i zadovoljstvo obavijestiti Vas da su otvorene prijave za 3. nacionalno natjecanje timova sastavljenih od studenata preddiplomskih i/ili diplomskih i/ili doktorskih studija Sveučilišta u Republici Hrvatskoj u kreiranju eko-inovativnih prehrambenih proizvoda- ECOTROPHELIA Hrvatska 2016.
Svrha natjecanja je poticanje studentske inovativnosti i kreativnosti, stvaranje novih eko-inovativnih proizvoda temeljenih na studentskim idejama te njihov plasman i promocija na nacionalnom i europskom tržištu.

UPIS IZBORNIH PREDMETA

Obavještavaju se studenti koji u akademskoj godini 2014./15. stječu uvjete za upis izbornih predmeta da trebaju ispuniti anketne obrasce s izbornim predmetima koje žele upisati.

Za više informacija potrebno se prijaviti na stranicu Fakulteta sa svojom šifrom i lozinkom te potražiti članak Anketa za izborne predmete u rubrici Obavjesti referade.

Studentska referada

Promocija studenata KTF-a

slika1 malaU petak, 27. lipnja 2014. g. na Kemijsko-tehnološkom fakultetu Sveučilišta u Splitu održana je svečana promocija studenata koji su završili studij i stekli stručne nazive:

stručni pristupnik kemijskog inženjerstva:

Balić Vedrana, Burić Zorana, Jelović Josipa, Mustać Doris, Nikolić Mario, Tanasković Ada, Vrvilo Jelena;

sveučilišni prvostupnik inženjer kemijskog inženjerstva:

Bezer Maja, Bošković Antonela, Brnas Ivana, Božinović-Karauz Ivka, Banović Marina, Cvjetković Katarina, Ćurković Luka, Dedić Ana, Gracić David, Juričev-Ivin Nikolina, Kolenc Kristina, Kurtović Felicija, Mihaljević Antonia, Miletić Marina, Markota Anita, Mirković Martina, Pavić Ljubica, Perić Martina, Rvović Anita, Sladoljev Jolić Tina, Sikavica Marija, Sjauš Lucija, Smajo Ivan, Šalinović Željana, Šako Matea, Tomić Sanja, Ugrin Florijana, Veljačić Anamarija, Židić Pamela;

e-građani

Poštovani djelatnici i studenti Kemijsko-tehnološkog fakulteta,

Dana 10. lipnja 2014.g. u produkcijski rad, pušten je portal sustava e-Građani Vlade RH (https://www.gov.hr/#e-gradjani).Autentikacija korisnika u tom sustavu oslanja se na Nacionalni identifikacijski i autentikacijski sustav - NIAS (https://nias.gov.hr/).  Sveučilišni računski centar (Srce) je, u ulozi Koordinatora sustava AAI@EduHr, a temeljem Sporazuma s Ministarstvom Uprave RH kao upraviteljem NIAS-a, te FINA-om kao operativnim voditeljem sustava NIAS, omogućilo korištenje elektroničkih identiteta iz sustava AAI@EduHr za usluge ponuđene u okviru sustava e-Građani (aktualni popis usluga možete naći na adresi https://pretinac.gov.hr/KorisnickiPretinac/eGradani.html).

Obavjest o promociji

Svečana promocija studenata Kemijsko-tehnološkog fakulteta u Splitu, održat će se u petak, 27. lipnja 2014.g. u 18:15 sati u amfiteatru Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu (Teslina 10/II).

Više članaka ...