Projekt Aktivna postura

Projekt Aktivna postura, kojeg financira Sveučilišni studentski zbor, provodit će studenti Kineziološkog fakulteta usmjerenja Kineziterapija.
Projekt nudi individualne ili programe vježbanja u manjim grupama za disfunkcije tjelesnog držanja svim djelatnicima sastavnica Sveučilišta i Sveučilišta kao i studentima Sveučilišta. Kineziološke vježbe i edukacije će se provoditi u dvorani Kineziološkog fakulteta u terminima od 18 ili 19 sati.
Sve zainteresirane molimo da se prijave putem linka: https://goo.gl/forms/yRnrayOWl2NNhOLO2
Nakon prijave bit ćete kontaktirati kako bi utvrdili posturalne disfunkcije (kratka anamneza, analiza posture i kretanja, funkcionalna dijagnostika mišićno-koštanog sustava).
Utvrđivanje posturalnih disfunkcija obavljat će se uz potporu profesorica Kineziološkog fakulteta, iz grane Kineziterapija i prilagođena tjelesna aktivnost (izv. prof. dr. sc. Jelena Paušić, Biljana Kuzmanić, pred. i Nina Ivančić, pred.)
Koordinator projekta Barbara Gilić, bacc. cin. (studentica 1. godine diplomskog sveučilišnog studija Kineziologija)

Pridružite nam se i popravite svoje držanje!