Obrana doktorskog rada Antonije Kaćunić, dipl. kem. inž.

Dana 10. studenoga 2016. godine (četvrtak) u 11:15 sati  ANTONIJA KAĆUNIĆ, dipl. kem. inž.  pristupit će obrani doktorskog rada pod naslovom:

"UTJECAJ MIJEŠANJA NA KINETIKU NUKLEACIJE I RASTA KRISTALA BORAKSA U ŠARŽNOM KRISTALIZATORU S DVAMA MIJEŠALIMA"

Pred Povjerenstvom za obranu doktorskog rada u sastavu:

1. Prof. dr. sc.  Nenad Kuzmanić, Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu

2. Izv. prof. dr. sc. Jasna Prlić Kardum, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije u Zagrebu

3. Doc. dr. sc. Marija Ćosić, Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu

Obrana doktorskog rada održat će se na Kemijsko-tehnološkom fakultetu u Splitu, Ruđera Boškovića 35, u velikom amfiteatru (AO-2).

Dekan:

Prof. dr. sc. Igor Jerković, v. r.