CEPUS - Mađarska

Poštovani,
Kolege iz Mađarske ponovo su otvorile mogućnost dolaznih prijava za Mađarsku unutar i izvan odabranih CEEPUS mreža za tekući semestar, s krajnjim rokom do 30.3.
Moguće je prijaviti se u svim kategorijama, no obzirom na to da je semestar već započeo, preporučamo prijavu u kategorijama:
„Short Term Student“ – studentska mobilnost u trajanju od 21 dana do 3 mjeseca
„Teacher“ – nastavnička mobilnost u trajanju od 5 – 30 dana

Više o uvjetima stipendija u Mađarskoj možete naći na www.ceepus.info, klikom na mađarsku zastavu.
Podsjećamo kako Nacionalni ured za CEEPUS u Hrvatskoj u potpunosti ili djelomično vraća putne troškove odlaznim CEEPUS stipendistima, po povratku s mobilnosti, prema proceduri dostupnoj ovdje.

Osobe za kontakt su:
- u slučaju mrežne mobilnosti (kad su matična i prihvatna ustanova u istoj CEEPUS mreži) lokalni CEEPUS koordinatori. Popis odabranih CEEPUS mreža za tekuću akademsku godinu dostupan je http://www.mobilnost.hr/cms_files/2016/09/1474630312_popis-hrvatskih-visokih-ucilista-u-odobrenim-mrezama-2016-2017.pdfovdje.
- u slučaju mobilnosti izvan CEEPUS mreža ljubazno molimo zainteresirane da kontaktiraju naš ured.
                                                                                                        Tanja Veljak
                                                                                                        Viši stručni savjetnik