Nastupno predavanje dr. sc. Ivane Carev

Temeljem članka 2., 3., 4., 5. i 6. Odluke Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (N.N. br. 129/05)
POZIVAM
na
NASTUPNO PREDAVANJE
            Dr. sc. Ivane Carev u postupku izbora u znanstveno-nastavno zvanje docent iz znanstvenog područja Prirodne znanosti, znanstvenog polja Kemija u Zavodu za fizikalnu kemiju, koje će se održati dana 23. svibnja 2018. godine u predavaonici E407, s početkom u 13:15 sati, za studente II. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Kemije.
Povjerenstvo za nastupno predavanje u sastavu:
1.       Izv. prof. dr. sc. Vesna Sokol
                   Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu
2.       Izv. prof. dr. sc. Renato Tomaš
                   Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu
3.       Doc. dr. sc. Marin Roje, viši znanstveni suradnik
                   Institut Ruđer Bošković u Zagrebu
te zamjenski član izv. prof. dr. sc. Ani Radonić, Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu,
predložilo je pristupnici temu nastupnog predavanja:
„Svojstva tekućih površina“
            Predavanje je namijenjeno studentima II. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Kemija u okviru redovite nastave iz predmeta „Fizikalna kemija II“.
                                                                                                                             Dekan:
                                                                                                                Prof. dr. sc. Igor Jerković