17. Festival znanosti

Sveučilište u Splitu organizira 17. Festival znanosti koji će se održati od 8. do 13. travnja 2019. godine. Ovogodišnja tema je „Boje“.
Festival znanosti je manifestacija koja se u Hrvatskoj kontinuirano organizira od 2003., a namijenjena je učenicima, studentima i ostalim građanima s ciljem da im se približi znanost kroz informiranje o aktivnostima i rezultatima na području znanosti, poboljšavanje javne percepcije znanstvenika te motiviranje mladih ljudi za istraživanje i stjecanje novih znanja.
Kao i prethodnih godina, način sudjelovanja na Festivalu može biti različit: predavanja, radionice, demonstracije, druženja s djecom i odraslima, prezentacije, predstave i izložbe.
Zainteresirani sudionici, odnosno studenti i nastavnici Kemijsko-tehnološkog fakulteta koji bi htjeli organizirati aktivnosti u okviru Festivala znanosti mogu se prijaviti putem elektroničkog obrasca: https://goo.gl/forms/cEdtkNajvFQ0MOOM2.
Krajnji rok za prijavu aktivnosti je petak, 25. siječnja 2019.
U cilju pravodobne pripreme molimo sve zainteresirane da se jave i Povjerenstvu za promidžbu KTF-a.

Predsjednica Povjerenstva za promidžbu KTF-a
                                                                        Doc. dr. sc. Ivana Smoljko