On-line nastava, sustav Merlin (Moodle) ili Microsoft Teams

Poštovani nastavnici i studenti,

Zbog novonastale epidemiološke situacije nastava se od 23.03.2020. godine održava online.
Za održavanje nastave (predavanja i seminara) modelom on-line koristit će se sustav Merlin (Moodle) ili Microsoft Teams, a nastava će se odvijati prema rasporedu sati.
Nastavnici će putem Merlin (Moodle) ili Microsoft Teams sustava postaviti primjere pokaznih vježbi iz pojedinih predmeta u terminu prema rasporedu.

Studenti trebaju biti ispred računala, laptopa, tableta ili mobitela u terminu održavanja nastave iz svojih kolegija i spojiti se na sustav Merlin (Webinar) ili na Microsoft Teams - ovisno o tome što će biti dostupno sukladno trenutnim tehničkim mogućnostima sustava.

Molimo nastavnike da uspostave komunikacijske kanale sa studentima ovisno o tehničkim mogućnostima.
Pratite obavijesti na web stranici fakulteta, mailu Fakulteta te obavijesti u sustavu Merlin i Microsoft Teams

VAŽNO - Komunikacija unutar Microsoft Teamsa se odvija putem mail sustava na Officu365 pa je bitno da provjeravate mailove i ovdje https://outlook.office365.com/

UPUTE MERLIN

brza_pomoc_webinar_2