Obavijest o početku i načinu izvođenja nastave u ljetnom semestru akad. god. 2020./21.

Zbog nepromijenjenih preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja vezanih za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19, predavanja i seminari na Kemijsko-tehnološkom fakultetu u Splitu od ponedjeljka, 1. ožujka 2021. godine, nastavljaju se odvijati na daljinu (online).

Laboratorijske vježbe, parcijalni ispiti (kolokviji) i ispiti te izrada završnih i diplomskih radova provodit će se na Fakultetu uz pridržavanje svih važećih protuepidemioloških mjera.

Dekan

prof. dr. sc. Matko Erceg