Alumni udruga KTF-a „Od Biskupove palače do Kampusa“

U četvrtak, 31. ožujka 2022., Alumni udruga KTF-a, zajedno s Hrvatskim kemijskim društvom i Udrugom kemijskih inženjera i tehnologa Split u velikom amfiteatru u zgradi 3 Fakulteta upriličili su susret bivših studenata i prijatelja Kemijsko-tehnološkog fakulteta. Prof. dr. sc. Nataša Stipanelov Vrandečić i prof. dr. sc. Dražan Jozić, prezentacijom pod naslovom „Od Biskupove palače do Kampusa“, proveli su prisutne kroz povijest Fakulteta te pokazali kako KTF izgleda danas. Osobito je zadovoljstvo bilo vidjeti studente prve generacije, koji su studij upisali davne 1960. godine. Nakon prezentacije, prof. dr. sc. Nenad Kuzmanić poveo je goste u obilazak novih laboratorija i predavaonica te novootvorenog „Malog muzeja KTF-a“.

1

Prve generacije studenata KTF-a: Ante Ćićo Ganza, Volga Stanojević-Ganza, Vesela Parić-Mijanić, Vladimir Stokić i Ratko Krajinović s profesoricom Ljiljanom Aljinović

2

Obilazak laboratorija za karakterizaciju materijala